Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az abortuszra a...

Támogatnátok az abortuszra a lengyel tiltások bevezetését, illetve a fogamzásgátlás szigorúbb korlátozását pl. extra adókkal az óvszerre, tablettákra, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
A cél a népszaporulat növelése lenne.

2021. dec. 14. 21:59
1 2 3 4 5
 41/48 kürasszír ***** válasza:
91%

# 40


Rád a törvényi tiltás csak a 12. terhességi héttől vonatkozik, mert akkortól a magyar törvények alapján, alapesetben (egészséges nő egészséges terhessége) az abortusz köztörvényes bűncselekménnyé válik, amiért letöltendő börtönbüntetés is kiszabható.


Az Európai Unió tagállamiban a terhességmegszakítás két ország kivételével alapesetben (egészséges nő egészséges terhessége) csak az első 12-14. hétben legális, onnantól tiltott, bűncselekménynek minősül.


Svédországban alapesetben a 18. hétig legális az abortusz, Hollandiában pedig a 22. hétig.

2022. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

A keresztény hiedelemrendszert tartsák be a keresztények.

Én nem vagyok az, hiába kereszteltek meg beleegyezésem nélkül.

2022. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a deista? Nem hallottam még.
2022. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]

deista (főnév)

istenhívő

2022. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Mondjuk erre magamtól is rájöhettem volna...
2022. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 kürasszír ***** válasza:
83%

# 44 # 45


Ettől azért jóval bonyolultabb.


Lásd: [link]

2022. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
köszi
2022. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy is felháborító, hogy a férfiak kötelezettség vállalása mindig kimarad az ilyen törvényekből, törvényötletekből. Érdekes a gyerektartást pl. még mindig képtelenek szigorúan behajtani, de azért megy a rinya, hogy a nők nem szülnek. Amíg MO. ott tart, hogy egy nő a terhességétől kezdve kiszolgáltatott helyzetbe kerül, később gyerekkel alig talál munkát, mert "jaj a gyerekek betegeskednek", sőt tovább megyek, 25-35 közötti nőket már nem vesznek fel szívesen dolgozni, mert jaj lehet, hogy szülni fog, addig takarodó a nők méhéből, főleg, mert a gyerek legtöbbször rájuk marad. A fizetésekről, lakhatási gondokról, oktatást, eü-t meg ne is említsük.
2022. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!