Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég objektív tény, hogy...

Nem elég objektív tény, hogy a politikusok (többsége) érdekelt abban, hogy az emberek betegek legyenek? Ahelyett, hogy konteónak minősítenétek, miért nem válaszoltok érvekkel?

Figyelt kérdés

Ott van a sok ezer kidobott koronavírus teszt. Mennyiből állt volna (ha mást nem) ledobni őket ledobni egy repülőgépből Budapesten?


Vagy ott van a HIV, amire vannak otthoni gyorstesztek, csak éppen Magyarországon TILOS őket árulni patikákban.


Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon, és ne kezdjen el fideszezni vagy ellenzékizni. A kérdésem, hogy miért nem elég egyértelmű ebből, hogy a koronavírus kezelése szándékosan oly módon történik, hogy attól ne csökkenjen a fertőzésszám. Miért kell ezt letagadnotok?


2021. dec. 14. 23:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem mondtam, hogy semmi hasznuk. Ne igyál már ennyit. :D


Azokat dobták ki, amiknek lejárt a szavatossága, de mellette felhasználtak vagy tízmilliót. Hát miért tették ezt, ha érdekük az embereket megbetegíteni? :D

2021. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Hosszú idő óta ez az első értelmes kérdés.
2021. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésre válaszolj már! Miért vettek egy rakás PCR-t és tesztelték a lakosságot, ha az az érdekük, hogy megbetegedjenek? :D


"Csukd be a szád, mert folyik ki az agyad helyén lévő fos."

Én csukott szájjal írok, nem vagyok egy bamba f.sz, mint te. :D

2021. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az mRNS olás célja, hogy az emberi DNS nagyon gyorsan "újraindúljon", ne évmilliók alatt, egy esetleges olyan természeti katasztrófa esetében, mint ami a hatalmas dinókat jégre tette.


Tehát egy óvintézkedés, az emberi DNS védelmére, az esetleges kipusztulásunk után egy gyorsító folyamat indul be, egy láncreakció.

2021. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14

Honnan vetted ezt a baromságot?

2021. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 honnan vettem ezt a baromságot? Hallgatom a te verziódat? Mire való az oltás?
2021. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16

Nincs verzióm. Szeretném megtudni, hogy mire alapozod, hogy az mRNS oltás DNS-t "újraindítja".

2021. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A DNS a legfontosabb biomolekula, amely felelős az élet folyamatosságáért, míg az mRNS felelős a fehérjeszintézisért.
2021. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

És? Ebből az következik, hogy minden mRNS a DNS-t védi?

2021. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Feltételeztem a jóindulatot a vakcinák kapcsán, hogy legyen ilyen nézet is. Úgye ismert a többi, hogy azzal kívánják csökkenteni a népességet.


Én meg szembementem ezzel a véleménnyel.

2021. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!