Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen módszerrel készültök a...

Milyen módszerrel készültök a kőfideszes szülőkkel/nagyszülőkkel/sógorral való karácsonyi beszélgetésekre?

Figyelt kérdés
Akit nem érint, kérem skippelje a kérdést

2021. dec. 18. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
iszom
2021. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen személyeket ütni kell,tehát az a legjobb ha nem találkozol velük.
2021. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Szegény kérdező: Nekem csak az anyám fideszes, el is cseszte a tavalyi karácsonyt a hülye szövegeivel.

A legokosabb nem foglalkozni vele, bár most nagyon nehéz lesz a közeli választások miatt.

Intézd el annyival, hogy Orbánról nem érdemes vitatkozni, mert már mindent mondott - és annak az ellenkezőjét is! Ráadásul egy nagyon igaz is!

(ráadásul Szájer szobatársa volt sokáig...!)

2021. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 árokpart ***** válasza:
64%
Képesek vagytok a milliókat kereső semmittevő urakon vitatkozni, pláne a családban összeveszni akik ráadásul idegen országok bábjai? Egészségetekre mi inkább Karácsonyi énekeket éneklünk.
2021. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. Nálunk ilyenek nincsenek.De ha lenne is, megmondanám őszintén a véleményemet,és hogy egy kicsit jobban tájékozódjon.
2021. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ezek az emberek menthetelneül betegek, és elvakultak. Gratulálok annak a faternak aki időközben belátta, hogy a Fidesz most a lehető legrosszabb az országnak, és el kell őket távolítani, mint egy gennyes pattanást.


Nekem szegény keresztanyám volt ilyen, aki 101 évesen húnyt el. Más se ment nála, mint az M1. Szerintetek hogy kellett volna győzködnöm, hogy létezik egy ennél felvilágosultabb világlátás is?

2021. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is fideszes vagyok, de néha már unom mikor a nagyon fideszes rokonaim bizonygatják a kormány igazát és szidják az ellenzéket. Mintha nem tudnák hogy mindenre megvan a válasz a másik oldalon.
2021. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Csak a Xanax. A nulla ötös, az is kettesével-hármasával. A nulla huszonötös az lufi. Plusz koccintás (töménnyel) a vacsora előtt. Úgy már jó. Az összes többi módszert kipróbáltam, lósz@rt sem érnek.

Az első módszer csak olaj a tűzre, attól tüzet okádnak mind a 7 fejükkel. 7x7 az meg már majdnem 50 fej. A másodiknál meg azért ilyen finom a süti, mert 12 éve gyönyörű a búzatermés, amiből a liszt készült. Az ég is 12 éve miatta ragyog világoskéken. Bezzeg előtte az elmútnyócévben aszály pusztított. A harmadiknál nem fogják az iróniát, "naugyeéééééénmegmontam!!!:)))" és folytatják még nagyobb phaszságokkal, sose hagyják abba. És úúúrvára élvezik, hogy igazuk van! A negyedikre meg voltak erőfeszítéseim, de kiütéses lettem tőle mire hazaértünk. Hazafelé útközben a kocsiban lábon kihordtam 2 infarktust egymás után. Szóval tripla Xanax plusz 1-2 tüske. (Nem vezetek. Hagy örüljön a gyerek, hogy csapathatja. Egyszer van karácsony.)

2021. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%

A Fidesz(hívők) nálunk is megkeserítik a Karácsonyt.

És az a baj, hogy velük nem lehet normálisan beszélni.

Tavaly a nagybratyómmal szemben jó érv volt, hogy megkérdeztem: mennyi megtakarításod van? Egy fillér sem.

Na, ha ilyen "jó", akkor minek lelkesedik? - na erre mondta, hogy igazam van. Csoda történt!

Erre tavasszal nyert a lottón egy fél milliót (szerintem ezt meg fogja köszönni Orbánnak) úgyhogy az idén kezdődik minden elölről.

Nem hiszem, hogy szép karácsonyunk lesz.

2021. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 steven95 ***** válasza:
97%
Tök mindegy, hogy karácsony van e vagy sem, ha fel merik hozni a politikát, Fidesz mentegető ajnározást akkor fapofával a mondanivalója után annyit teszek hozzá: az ellenzékre szavazok... és olyan szép látni, ahogy lefordulnak a székről.
2021. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!