Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen a beszélgetésen a Jobbik...

Ezen a beszélgetésen a Jobbik miért nem vett részt?


2018. máj. 3. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Belehallgattam, hát nem csodálom, hogy a Jobbik nem ment el. Arról tárgyalnak egymással, hogy hogyan kéne szavazatokat szerezni...

Nem vagyok ugyan kormánypárti, nem is rájuk szavaztam, de amíg ilyen gyenge az ellenzéki felhozatal, addig ne csodálkozzunk, hogy 2/3-dal nyer a Fidesz. Nagy nulla az összes, semmi politikai érzékkel.

2018. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Meghívták-e őket egyáltalán?
2018. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony pont úgy öltözött, mintha épp a családjával karácsonyozna... mindent elárul róla.
2018. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"semmi politikai érzékkel"


mi az a politikai érzék szerinted? ponthogy nem politikai érzék kéne, hanem becsület, ez minden, becsület és hitelesség, ponthogy politikai érzék nem kéne, se jó, se rossz

2018. máj. 3. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:

"Karácsony pont úgy öltözött"


ez kvára érdekes információ, esetléeg meghallgattad volna a beszélgetést, és mondanál bármi értelmeset

2018. máj. 3. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

végignézve ezeken nem csoda hogy nyert a Fidesz...


ez egy olyan csürhe ahol a cél a helyezkedés és a tortából minnél nagyobb darab kiharapása, ennyi! ezért lehet meg sem hívták a Jobbikot...

2018. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Mivel már nem releváns (ápr. 8. óta), így teljesen felesleges végighallgatni.
2018. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!