Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Mi hazánk mozgalom...

Ha a Mi hazánk mozgalom nyerné a választásokat jövőre (Biztos nem fognak) akkor bevezetnék a kötelező sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

Látom itt gyakorin nagyon imádják a sorkatona témát.. Nem vagyok 40es boomer, csak kíváncsi vagyok mit gondoltok.. :D

A mi hazánk erősen jobboldali. (inkább szélsőjobb) Álltalában a szélsőjobbos pártok hadsereg mániások. Igaz ez a Mi hazánkra is?



2021. dec. 21. 13:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
20 kussolj XD
2021. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
#21 fateroddal beszélj így aki csak félig csinált meg, másik feledet a postás!
2021. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
38%

19!

Tévúton jársz, mert én is fiatal vagyok (18 éves), és, igen, támogatom a hajdani úttörőmozgalomhoz hasonló ifjúsági szervezeteket, csak persze mindezt a Mi Hazánk szellemiségében. Jómagam megfordultam hasonló szervezetben ugyanis, és meggyőződésem, hogy kevés jobb dolog van, mint a kamaszkort ilyen közösségekben eltölteni.

17es voltam

2021. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!