Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak, melegeknek...

A balosoknak, melegeknek miért fáj a jelenlegi "homofób" törvény, ha úgysem akarnak semmit, amit megtilt?

Figyelt kérdés

Mindössze arról szól, hogy 18 év alatt ne lehessen pl. nemátalakító kezeléseket népszerűsíteni gyerekeknek. Erre mindig az a válasz, hogy ilyet itthon senki nem akar.

Ok, de akkor miért ne lehetne tiltani?


2021. dec. 21. 16:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
Akkor is negatív kicsengése van a dolognak.
2021. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%

Mert azt sugallja, hogy igenis akarnak, ami nyilvánvalóan nem igaz. Ezáltal pedig táptalajt ad a gyűlölködésnek. Ülj be egy vidéki kocsmába és hallgasd meg, hogy a törvény miatt hogyan beszélnek a melegekről.

Fölöslegesen szerintem ne szítsuk a feszültséget.

2021. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%
Mert annyi eszük van, amennyi látszik.
2021. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg a Tobi Színeit, plusz nézd meg az én transznemű ismerőseimet, még szakközépiskolásként vagy utána beszéltem egy fiúval, aki műtét előtt transzfiú volt, faluban nőttem fel, BAZ megyében és mégis állandó férfiként tekintett önmagára, és mikor Debrecenbe tanult, akkor elkezdte a tranzícióját, ugyanúgy egy roma transznő ismerősöm is...
2021. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Azt sugallja az egész törvény mintha a melegek a normálistól eltérő dolog lenne.
2021. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Én normálisnak érzem magam melegként...
2021. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Viszont jogfosztásról beszélnek, holott semmilyen meglévő melegjog nem sérült, egyet kivéve, a transzok névváltoztatását. De azt meg korábban hozták, és abból valahogy nem is volt balhé.
2021. dec. 21. 16:30
 8/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a jogsérelem, ha pl. a bejegyzett élettársi kapcsolatot megszüntetnék, ami keletrurópában egyeülállóan egyenlő jogokat biztosít nekik a házasokkal, a vele járó juttatásokkal együtt.
2021. dec. 21. 16:32
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Áh nem volt, csak azért disszidált pár magasabb értelmi képeséggel és jó végzettségű transz Magyarországról....meg azért volt több tüntetés és demonstráció is...
2021. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem lehet meleg karakter 18 év alatt is nézhető filmben? Attól senki sem lesz meleg, hogy lát egy meleget. Oli úrtól sem váltak meleggé gyerekek, amikor a Szomszédokban volt.


Ez pl. melegellenes, mert azt sugallja, hogy a puszta látványuk önmagában megrontja a gyerekeket.

2021. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!