Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak, melegeknek...

A balosoknak, melegeknek miért fáj a jelenlegi "homofób" törvény, ha úgysem akarnak semmit, amit megtilt?

Figyelt kérdés

Mindössze arról szól, hogy 18 év alatt ne lehessen pl. nemátalakító kezeléseket népszerűsíteni gyerekeknek. Erre mindig az a válasz, hogy ilyet itthon senki nem akar.

Ok, de akkor miért ne lehetne tiltani?


2021. dec. 21. 16:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
19-es mennyi mozgáskorlátozott és vak ember él? Minek kell kihangosítani a jelző lámpát, minek kell Braille írás a gyógyszeres dobozokra minek kell akadálymentesíteni?
2021. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
13%

21.

Értem tehát a heteroszexuálisok kötelesek eltűrni a házasság és a család újradefiniálását különben diszkriminálnak és homofóbok.

2021. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

22: ha valakit veleszületett dolog miatt ér hátrány, az bizony diszkrimináció, mert másodrendű állampolgárrá degradálja


Alkossanak akkor egy másik törvényi lehetőséget, amit nem házasságnak hívnak, de ugyanolyan jogokat ad, mint a házasság. Mivel más neve lenne, ezért nem kell a házasságot ezért újradefiniálni. A heterok házasodhatnak, a melegek meg ezzel a másik lehetőséggel élnének, ami nevében más, de ugyanolyan jogokat kapnának.

2021. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

A család úgy se az, ami 300 évvel ezelőtt volt, pl, hogy azonos társadalmi osztályba való családok, csak azonos társadalmi osztályba való családok tagjai közül házasodhattak, ha nem, kitagadták, vagy lefokozták ily módon.


Akkor régebben hiába volt erőszakos a férj, nem igazán létezett vallás, egy nő nem igazán tanulhatott vagy ha igen, magántanárokkal, de azt se kamatozhatta úgy, hogy kilépett a munkaerőpiacra.


Gondolj bele 21-es, hogy ha apám önérzétesen azt mondta volna anyámnak, hogy 4 gyermekes anyaként, ne tanítson, hanem a családjának éljen, akkor mikor ő 90-es évek közepén elvesztette a munkáját és akkor is csak egy alkalmi munkát talált, majd utána kapott egy infarktust és leszázalékolták, akkor ki tartotta volna el a családot? A nagyapám a nyugdíjából?


Amellett ma már vannak mozaik családok, apa hozza az előző kapcsolatból született gyerekeit, anya is, esetleg születik közös gyerek vagy nem... vagy ma már vannak egyedülálló apák és anyák, vagy olyanok is, akik tudatosan nem akarnak gyereket, vagy olyanok is, akiket nem vérszerinti szüleik neveltek fel, hanem nagynénik, vagy nagyszülők...

2021. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%

Mondjak még pár dolgot, szerintem Magyarországon, mondom ezt olyan melegként, aki félig lengyel és félig magyar családba született bele és jártam is templomba, komoly hittel, csak aztán kiábrándultam az egyházból, hogy osztálytársaim közül én meg általában egy jehova vagy pünkösdista-keresztény osztálytársam volt és többiek max akkor jártak templomba, ha barátok esküvőjére mentek, vagy ha keresztelték őket?



Ezzel szemben Spanyolország, Ír Köztársadágban, ahol jóformán csak római katolikus élnek, Spanyolországban a parlament szavazta meg, Írországban meg a homoszexuálitás büntethetőségének eltörlése után, ami 1993-ban volt, ott meg 2015-ben egy népszavazáson úgy döntött az ír nép, hogy a polgári esküvőnek kiterjesztése a joga megilleti az azonos nemű párokat is... akik addig csak bejegyzett élettársi kapcsolatot köthettek...

2021. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

"Értem tehát a heteroszexuálisok kötelesek eltűrni a házasság és a család újradefiniálását különben"

Téged ez miért zavar? Engem heteroszexuálisként semmiben nem hátráltatna, nem értem, másokat miért zavarna.

2021. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
És összeomlott Írország vagy Spanyolország? Ugyan kérem nem...
2021. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%

27.

Spanyolországban nem merték megszavaztatni,az írek igen.

Kevés idő telt még el ami késik az nem múlik még összejöhet az összeomlás.

2021. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Spanyolország megszavazta a parlament, Lengyelország önkénteskedek, és van két spanyol önkéntes és lakótársam és semmi problémájuk nincs ezzel a törvénnyel... [link] 2005-ben szavazták meg mucuska okostojás...
2021. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
10%

29.

Úgy értettem a néppel nem merték megszavaztatni.

A két spanyol önkéntes is gondolom szintén érintett naná,hogy nem zavarja őket.🤣

2021. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!