Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a jobb főpolgármester...

Ki a jobb főpolgármester Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Tarlós István 🇭🇺🧡🔥
Karácsony Gergely 🚲🛴✊
59 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Majd jövőre elmondom. Ha a fővárosi költségvetés szinten marad, miután 2 évre is beütött a Covid és a kormány is orrba-szájba sz*patta az önkormányzatokat, akkor az pénzügyileg egy nagyon erős teljesítménynek számítana. Ezzel szemben Tarlósnak nem voltak akadályok és falak felállítva, amiben semmi szégyen nincs, hozzáteszem, csak lássuk be, hogy különösen nagy büszkesége nem is lehet benne az embernek.
2021. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Geri, köszi a sok indokolatlan biciklisávot amibe elmegy napi két foodpanda futar én meg nyomorgók az sutosávbsn.

Smugy Geri jól csinálja s dolgokat én rá szavaztam .


Boldog karácsonyt Budapest, most szezonja van elsütni muhhhhaha

2021. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Hát Tarlós mostani beszólása eléggé leiskolázta KariGerit:


"Karácsony Gergely korábbi nyilatkozatát felidézve pedig, amelyben a főpolgármester azt állította, hogy leordította Pintér Sándor belügyminisztert a kollégáinál tartott házkutatásokat követő telefonbeszélgetésük alkalmával, Tarlós úgy fogalmazott:


Karácsony kiütötte Pintér Sándort. Hát hogyne, én meg a Mike Tysont


– jegyezte meg Tarlós."


[link]


KariGeri 2 év alatt csak szerencsétlenkedett és egy db ehhez mérhető poénja sem volt.

2021. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Karácsony Gergely! Budapest megmentője!
2021. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Karácsony
2021. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
4: és a jegyautomaták gyilkosa.
2021. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért vicces a kérdező is. Tarlós neve mellé odabaszni egy magyar zászlót amikor hazaáruló volt. :D

Ő csinált kuplerájt Budapestből, ő engedte hogy Európában prostitúció, drog és alja turizmus központja legyen. Hagyta, hogy a külföldiek az utcára szarjanak, hugyozzanak. stb.

2021. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok budapesti igazából a fsztudja hogy milyen volt tarlós, csak a fidesz tagja ezért gondoltam hogy illik oda a magyar zászló
2021. dec. 22. 20:12
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
A ciklusa felénél se tart még KG, így fals az összehasonlítás. Ami viszont túlnyomórészt Covid és az amiatti kőkemény elvonások alatt zajlott, amit a kormány szántszándékkal a város szopatására használt fel - ennek ellenére nem érzem se jobbnak, se rosszabbnak Tarlóshoz képest. Ezek fényében főleg az utóbbi a nagy szó, mert sokszorosan nehezített pályán van minden önkormányzat, de legfőképp Budapest.
2021. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

A fidesz mellé alapból nem illik a magyar zászló.

És amúgy Karácsony a változás kezdete! A főpolgármester választáson láthattuk, hogy igen is le lehet váltani ezt a gyalázatos kormányt.

Ne csak a saját élethelyzteted nézd hanem egy városét. Lehet hogy neked épp kellemetlenséget okoz valami, de 20e másik ember meg örül neki. Akkor lehet hogy nem a többséggel van a baj :)

2021. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!