Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a jobb főpolgármester...

Ki a jobb főpolgármester Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Tarlós jobb volt de most már ez van ezt kell szeretni.
2021. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Tarlós neve mellett nem értem, hogy miért van ott, hogy HU, talán mert Orbánnal együtt annyira kiszolgáltatta a magyarok érdekét az oroszoknak?

Tudod, az orosz metróval?

Hogy a neve mellett miért van szív, szintén nem értem.

Hogy tűz miért van, azt igen, hiszen elég sűrűn kigyulladt a 3-as metró Tarlós idejében, és nagyon hozzájárult a Lánchíd amortizációjában a tűzijáték engedélyezése.


Karácsonynál értem, hogy miért van roller, pl. a Tarlós után megörökölt rollerkáoszt rendbe teszi.

A kerékpár vagy mi is érthető: a legtöbb európai nagyvároshoz hasonlóan itt is nagy kerékpárúti fejlesztés van. Persze ez eleinte mindenhol szokatlan volt eleinte, de ettől még hasznos, ez nem "Karácsony-átok".


A harmadik ikonról nem tudom, micsoda.


Egy szóval Karácsony messze jobb Demszkynél és Tarlósnál is.

2021. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#10 Azért önkormányzati választásból ne következtessünk kormányváltásra. Pláne, hogy 2/3-ad nélkül könnyen tragikomédiába fulladhat a szitu. A költségvetési tanács elkaszálhatja a költségvetést, hogy mást ne is említsek, ez pedig könnyen oda vezethet, hogy Novák Katalin új választást ír ki... A feles többséggel való alkotmányozás túl magas labda, illetve ki tudja, hogy a bíróságok, az ügyészség és a rendőrség, (amik át vannak szőve a fidesz hálójával), beallnának-e egy ilyen alkotmány hatálya alá.
2021. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Karigeri. Tarlósnak már a feje is olyan, mint aki 2 gramm fűvel kezdi a napot.
2021. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15 Volt ott alkohol is.
2021. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Karácsony egy igazi vérbalf@sz, alkalmatlan, hazudozó ember. Egy igazi senki. Baloldali bábnak elmegy, másra semmire nem jó.
2021. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
A 16 os jó példája egy fideszes szavazónak 😂
2021. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
...na meg gondolom, vidéki, aki egyszer nem volt Budapesten, de annyira átlátja Budapest problémáját, Zuglóét kiemelten. :D
2021. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet elmondani, hogy Tarlós mennyire ellenszenves figura. Rosszul vagyok, amikor nyilatkozni hallom.
2021. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!