Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márky Zay szándékosan nem...

Márky Zay szándékosan nem figyel a kijelentéseire? Avagy nem is akar nyerni?

Figyelt kérdés

Már már azon gondolkodtam, nem-e beépített ember a Fidesznél...

Maga alatt vágja a fát. Folyamatosan. De miért?

A magyarokat nem ezzel nyeri meg..

Elindult normális politikusnak és utána ezt feladja...


2021. dec. 24. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
A Fidesz beépített embere hehe
2021. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Márki sosem volt normális politikus...csak szólok, hogy amikor ANNYIRA népszerű volt, tízből kilenc imádója semmit sem tudott róla.

MOST már látható/ hallgató, hogy egy idióta!!

2021. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Persze, mindig az a vége, hogy erről is Orbán tehet, ugye? :DDD
2021. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Jó lett volna, ha írsz néhány konkrét kijelentést, hogy pontosan tudjam, mi is a gondod.
2021. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
#4 az a gondja hogy nyomni kell a krumplipropagandát
2021. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Úgy tűnik, hogy ő az ellenzéki összefogást szabotálni próbálja.
2021. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 árokpart ***** válasza:
23%
Jó ha már annyira MZP. Egy olyan réteget mondjatok amelyiknek szimpatikus és amelyiknek kedvezni akar és mindenképpen szaladni fog rászavazni. Mert nem fog senki még akik nem szeretik Orbán Viktort még azok is rá szavaznak, hogy nehogy MZP legyen. Ez a nagy igazság, mert egy ilyen emberre nincsen az a társadalmi réteg amelyik leváltaná a mostani kormányt egyébként szerencsére. Nyugodjatok szépen meg nem lesz kormányváltás. 2026-ban majd előálltok egy normális jelölttel aki nem arrogáns, beképzelt, pökhendi úgy, hogy még ott sincsen. El tudjuk képzelni mi történne ha odakerülne de nem fog .
2021. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Én gyűlölöm a Fideszt, de amilyen ellenzék van inkább maradjon ez a fos kormány...


A Jakab is ugyanez volt mint ez az MZP. Az elején normális volt, voltak értelmes megnyilvánulásai. Aztán az utóbbi egy-másfél évben jött ezzel a parizeres meg paprikás krumplis szövegeivel... Én elhiszem, hogy ezzel a dumával egy Borsod megyét meg lehet nyerni, de mellette azért még van 18. Azzal is tisztában vagyok, hogy van akinek tényleg erről szól az élet, hogy hány deka parizer jön ki a fizetéséből mert sajnos az anyagi helyzete ennyire gatya, de vannak azért másfajta szinten lévő emberek is, akiknek az ilyen duma inkább szánalmas, mintsem elgondolkodtató.


Pont ezért aztán MZP-t sem követem már, elengedtem ezt a témát, mert úgy komolytalan az egész ellenzék ahogy van. Meg lehetett volna verni most simán a Fideszt, még a járványt is a maga javára fordíthatta volna az ellenzék, de állandóan csak böszmeséget tolják. Volt ugye ez a kevesebb áramot kell használni kiragadott kontextus, amiről én TUDOM hogy kiragadott szöveg volt és ezt tolják az emberek pofájába, de aki miniszterelnök akar lenni, legalább a kampányidőszakban tanuljon meg úgy fogalmazni, hogy ne érje támadási felület.


Mindegy, vicc az egész úgy ahogy van. Saját maguk nyerik meg a Fidesznek a választást.

2021. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

"Márki sosem volt normális politikus"

Nyilván, hiszen politikus sem volt soha. Direkt szavaztunk meg politikán kívüli embert, olyat, aki nem volt része az elmúlt 30 évnek, olyat, aki nem kötődik sem Orbánhoz, sem Gyurcsányhoz, sem semelyik oldalhoz. Olyan jelöltet választottunk, aki az embereknek akar jót, és nem megélhetési politikus. Ő nem ül évtizedek óta a parlamentben hogy nézzen ki a fejéből, mert nem a pénz érdekli. Direkt választottunk politikán kívüli jelöltet. Ennek sajnos van egy olyan hátulütője, hogy nem mozog otthonosan a politikában, de azt hiszem ezt kibírjuk :)

Mindenesetre korábban valaki leírta, és én is egyetértek a következővel: MZP naívan azt hitte, hogy a szavazói többsége értelmes, gondolkozó, összefüggéseket átlátni képes ember, de ez sajnos nem így van. A magyarok többsége bekajálja az olyan abszurd fidesz-propagandát is, mint hogy valaki a minimálbért meg akarná szüntetni. De talán belátja idővel MZP is, hogy sajnos ha nyerni akar, lejjebb kell ereszkedni az Orbáni "STOP!" szintre, ahol néhány szavas tőmondatokban kell kommunikálni, hogy mindenki megértse a lényeget

2021. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

9


Nem vagyok politikus, miniszterelnök jelölt meg pláne nem, de ha tudom hogy egy olyan mocsok az ellenfél mint a Fidesz, akkor 2x is meggondolom mit hagy el a szám, pontosan azért, mert vannak még mindig emberek, akik a Tv-ből tájékozódnak, a Fidesz pedig őket kilóra megveszi a propagandaszöveggel.


És igen, néhány szavas tőmondatokat kell használni, programokat bemutatni, nem pedig arról beszélni hogy hát baromság az Orbán féle rezsicsökkentés (akkor sem ha tényleg az), meg nem arról kell beszélni hogy hülyeség a minimálbér ezen formája (akkor sem ha az), hanem arról hogy ha ő kormányra kerül hogyan akar rezsit csökkenteni, mit kezdene a bérekkel, stbstb. Neki k.rvára nem a jelenlegi intézkedéseket kellene kommentálni, hanem saját programról f.sni a szót reggeltől estig, elvonatkoztatva a jelenlegi hatalomtól.

2021. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!