Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márky Zay szándékosan nem...

Márky Zay szándékosan nem figyel a kijelentéseire? Avagy nem is akar nyerni?

Figyelt kérdés

Már már azon gondolkodtam, nem-e beépített ember a Fidesznél...

Maga alatt vágja a fát. Folyamatosan. De miért?

A magyarokat nem ezzel nyeri meg..

Elindult normális politikusnak és utána ezt feladja...


2021. dec. 24. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Inkább Miniferi mint Feri!
2021. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a proagandanak. De ilyen félreérthető kijelentéssekkel. Mint a rezsi és minimálbér.. (ha nem lenne kötelező minimálbér, akkor az összes kkv csökkentene a béreken. Vagy pedig megnőne a szürke munka... Nem kicsit.
2021. dec. 24. 21:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, és lehet, hogy egy taktika része. Csak van, hogy túltolja.
2021. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden egyes megnyílvánulàsàval, megsèrt embercsoportokat. Teljesen lenullázta a kormànyvàltás esèlyèt. De, ez màr nem az èn problèmàm.
2022. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyurcsány számára akarja csak megnyerni a posztot:

[link]

2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Tuti, hogy lefizették. Valami van a háttérben, mert ennyire hülye nem lehet senki. Biztosan van végzettsége. Tanult ember, elvileg. Vagy inkább gondolom, hogy az.

A Fidesz is mindent felhasznál az ellenfele ellen amit csak lehet. Ha valamilyen kijelentést ki lehet fordítani valahogyan, akkor megteszik. Nem kéne nekik lehetőséget adni. Egyértelműen kell fogalmazni. Nem ködösíteni. És persze figyelni arra, hogy a szavazókat ne sértegessük, mert talán még hasznos volna az a pár millió szavazat.

2022. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!