Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik híroldalt érdemes...

Melyik híroldalt érdemes olvasni, ha hiteles híreket szeretnénk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 02:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Az tény, hogy ellenzéki médiában legalább szoktak ellenzékkel szemben kritikus hangok megjelenni. Amíg a kormánypárti média kritikátlan a kormánnyal szemben.
2021. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Egy voks a jelenlegi indexre, szerintem egyenesen piactisztulás történt, hogy a legolvasottabb híroldalon a woke ideológia nélkül is el tudom olvasni a napi híreket, azt vettem észre magamon, hogy simán jobban érdekel, mint a telex, ahova már át sem kattintok. 444-től, 24.hu-tól és a HVG-től egyenesen hányok, a Mandinert viszont néha megnyitom. Egy ideig fel voltam iratkozva a Forbes Espressora, de a sokadik, reggeli kávé mellé szánt mészárosozásnál (nameg amiatt, hogy a leglényegesebb hírekről ők csak több nap késéssel voltak képesek beszámolni) egy idő után leiratkoztam.
2021. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Én Portfóliót, Indexet, de főleg 444-et olvasok.

Nem várom, hogy bármelyik is független legyen, de a 444 legalább a maga módján humoros és nem tenyérbemászó propagandalap.

2021. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
A 444 a tenyérbemászó propagandalap mintapéldánya. Annál még az origo is különb egy fokkal, pedig az nagy szó. Igazat meg egyik sem ír, legfeljebb a sportrovatban.
2021. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ.

Politikailag semleges híroldal nincs. Vagy ide, vagy oda, de mindegyik húz valamilyen irányba. A főbb portálok híreit átszaladom, így próbálok metszéspontot keresni közöttük.

Gazdasági híreket a G7-en olvasok, de akadnak a Portfólión is remek elemzések.

Tech, tudomány, zöld témában korrekt cikkek születnek a hvg, 24 publikálásában, de még az origón is találni jó cikkeket erről. Természetesen szakmailag a Qubit a legjobb, részletes és alapos.

A hétköznapi, bulvár témában a telex, index, hvg, 24 meg amiket felsoroltál még, tökéletes.


Magyarán, nincs olyan hírportál, ami minden tekintetben hiteles lenne, válogatni kell és kritikát gyakorolni feléjük.

2021. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kérdező95 ***** válasza:
Euronews!
2021. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!