Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely a minta,...

Karácsony Gergely a minta, hogy mi lesz ha nyer az Összefogás Eddigi tevékenysége hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Ezt vártam, teljesen jó.
Nem igazán szimpatikus.
Nem érdekel.
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Ezt vártam, teljesen rossz.
2021. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Amióta Gergely a polgármester azóta épül szépül a város. Folyamatos fejlesztések, építkezések vannak. Mindent felújíttat szinte. Mindenre odafigyel, jóval élhetőbb és fejlettebb a város mint Tarlós idején. Mindenki teljes mértékben, maximálisan meg lehet vele elégedve. Bevallom legmerészebb álmomban sem gondoltam volna, hogy Budapest ilyen mértékben fog felfejődni, ilyen mértékű pozitív változásokon fog keresztül menni Karácsony Gergellyel. Azt kívánom, bárcsak minden városunknak ilyen nagyszerű, lelkiismeretes, precíz, hozzáértő, remek ember legyen a polgármestere.
2021. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!