Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szomszéd az erkélyen dohányz...

A szomszéd az erkélyen dohányzik naponta többször, nyáron a nyitott ablakon bejön a füst valamint a mosott ruhák kint vannak az erkélyen nem tetszik a tevékenysége mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj vele.
2014. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
én a szomszéd oldalán állok, ha ruhát akarsz szárítani vidd fel a tetőre, vagy tudom is én ilyenekkel nem illik zaklatni a másikat.
2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazad van hagy füstöljön a dohányosok feltűnően antienpatikusak, illetlenek leszarják a másikat biztosan te is dohányzol te mi csinálnál ha nem érdekelné a másikat ami téged zavar ? dührohamot kapnál ismerem a típusodat )
2014. máj. 4. 21:36
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Elöször is ne legyél agresszív, és ne veszekedj a válaszolókkal.


Másodszor a szomszédnak a SAJÁT erkélyén joga van dohányozni, ha neked nem tetszik, az a te bajod.


Harmadszor tenni nem sokat tudsz, legfeljebb megkéred, hogy meghatározott idöszeakban ne tegye. Ha bele megy, akkor örülhetsz neki, de nem köteles beleegyezni.

2014. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
2# vagyok először is én antiempatikusnak írd, másodszor minden cigis szereti ha az erkélyen cigizhet és csak annyit kell tenned, hogy nem akkor mész ki amikor ő cigizik gondolom nem a rucijaidra fújja a füstöt. Amúgy ha már van magamfajta akkor én is mondom elég gáz ha a szomszéd lehord egy semmiségért.
2014. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
-én * (átfogalmaztam de át már nem olvastam) 2#
2014. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Kiáltsd át hangosan: Maga fa.tökű !!
2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted attól, hogy cigizik szabadtéren olyan szagúak lesznek a ruháid? elég irreálisan hangzik. pár tüdőnyi füst a szabad térbe. Amúgy meg csukd be az ablakot, ha dohányzik. De nekem ez a része is kicsit eltúlzottnak tűnik. Amikor szabad téren dohányzik valaki a társaságomban és nem fújja közelről az arcomba(vagy a szél), akkor már nem igazán zavaró.


Szerintem nem kéne csesztetni szerencsétlen dohányosokat emiatt is, hogy mit csinál saját erkélyén.

2014. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Nyáron a ház fala mellett képződik egy melegebb légréteg, amivel csak egy a baj: ami levegőt kifújtak az egyik ablakon, azt szépen mind beviszi a fölötte levő ablakon.


1: szólni kéne a szomszédnak, hogy mikor mostok, akkor lehetőleg ne kinn dohányozzon.


2: automata tűzoltókészülék segíthet.

2014. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

„én a szomszéd oldalán állok, ha ruhát akarsz szárítani vidd fel a tetőre, vagy tudom is én ilyenekkel nem illik zaklatni a másikat.”

ja de bagózni és telefüstölni mindent, azt illik, sőt a kérdező bunkó, h zavarja,h füstszagúak a ruhái (irónia).valószínűleg te is dohányos vagy.

„Igazad van hagy füstöljön a dohányosok feltűnően antienpatikusak, illetlenek leszarják a másikat biztosan te is dohányzol te mi csinálnál ha nem érdekelné a másikat ami téged zavar ? dührohamot kapnál ismerem a típusodat )”

dohányosoktól túl sokat ne várj. aki dohányzik, az eleve nem valami igényes és értelmes ember. annyit tehetsz, h megkéred,h ne bagózzon, mondjuk nálam amikor Bpn laktam, nem segített, sőt fel volt háborodva, amikor szóltam, pedig még ki is volt írva lóbetűkkel 2 helyen,h tilos a dohányzás a közös nyitott folyosókon.

aki pedig hüledezik: nálunk csukott ajtónál is bejött a cigifüst, úgy hogy 2 méterre tőle kint bagóztak. mondjuk minek magyarázok olyanoknak, akik fizetnek azért,h cigifüstösek legyenek és hogy károsítsák a tüdejüket.

2014. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!