Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tóth Gabi vajon ma is coming...

Tóth Gabi vajon ma is coming outolna hazaszeretetből? És Majka ellenzékiségből?

Figyelt kérdés

Még az előválasztás előtt, amikor nagyon úgy nézett ki, hogy ismét sima ügy a 2/3-ad, Tóth Gabi fröccsöntött popfos celebből hirtelen nemzeti érzelmű népdalénekessé avanzsált, Majka pedig vezeklést gyakorolva az első hullám alatti beszólogatásaiért egy Szíjjártó fotóval jó kutya módján visszatörleszkedett Orbán Viktor lábához.

Aztán mindenki számára teljesen váratlanul feltűnt MZP, mire Majka be is ment Partizán Marcihoz és előadta, hogy ő mindig is ellenzéki érzelmű volt. Tóth Gabi már a második népdalfeldolgozással érezhetően felégette maga mögött a baloldal felé vezető hidat, de Majkának talán még ez a többedik 180°-os fordulat is sikerülni fog. Ki tudja?



2021. dec. 30. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Tóth Gabival nagyon mellényúltak a Fidesznél. Szinte bárki jobb lett volna.
2021. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Nektek mindenki Fideszes, aki egy kicsit is kifejezi, hogy szereti a hazáját. Mindenki Fideszes, aki kifejezi a hitét. Annyira elvakít titeket a gyűlölet, hogy nem tudjátok leválasztani a hazaszeretet és a hitet a Fideszről.
2021. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Tóth Gabi hol hívő már? Nézzél rá, nézd meg a korábbi nyilatkozatait. Undorító.
2021. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak az elvakult orbánszerelmes fidesztálibok nem látják, hogy Tóth Gabi újdonsült mesterkélt mélymagyarkodása a NER-hez való benyalásról szól, hogy zsíros kormánypárti helyekre kerülhessen be...
2021. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

#3

Miért ne lehetne hívő? A kinézete miatt? Ez lenne a baloldali tolerancia? Milyen nyilatkozata undorító? Meg tudod mondani?

2021. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Én jobboldaliként mondottam, hogy undorító. Igen, a kinézete, a nyilatkozata. A Faktorban, még egy homokost dicsért, hogy milyen jó, hogy színesek.
2021. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Aki a kinézete alapján itéli meg egy emberről hogy LEHET-E hívő vagy nem, azzal nincs mit tárgyalni.

Boldog Új Évet!

2021. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2: nekem a hazaszeretettel a vlágon semmi bajom. Én nem vagyok balos, se fideszes, jobboldani érzelmű vagyok, de nem tetszik, ami itt megy.

Tóth Gabinak sokkal több esze van annál, minthogy bármiben is ősizntén higgyen. Ő MZP előtt még az újabb 2/3-ban hitt, ezért úgy gondolta, érdemes a tétjeit a nemzeti oldalra pakolni, így hátha egy Kovács Ákosi magaságba is el tud majd jutni. Tévedés azt hinni, hogy ebben a játékban bárkit az őszinte szándék mozgat.

2021. dec. 30. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Kettes... Azért az elég érdekes, ha valaki 30 évig tetoválva, rokkerként, szakadt farmerban és neccharisnyában járt kelt a világban... Majd hirtelen a tradícionális, mélymagyarság kerül előtérbe. Kendő, szoknya, kalocsai cuccok... Vajon Tóth Gabi akkor is ilyen cuccokban járna, ha liberális baloldali kormány lenne most hatalmon? Nem hiszem. Ez egy jó mély benyalás egy bizonyos politikai kör ánuszrózsájába széthúzott farpofák mellett...
2022. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!