Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A műveletlen, egyszerű,...

A műveletlen, egyszerű, iskolázatlan emberek mi alapján választanak majd pártot a szavazásnál?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy az értelmiség és a fizetett trollok okoskodnak az oldalon. Ennek viszont nem sok eredménye lesz.

2022. jan. 2. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Van krumpli, nincs csoki.
2022. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát nehogy azt hidd, hogy három diploma kell ahhoz, hogy az ember rájöjjön, 2002 és 2010 közt vagy 2010-től mostanáig fejlődött jobban az ország.
2022. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az ellenzék még most sem egy erős pártot alkot stabil elképzelésekkel. Hanem szabadságharcosokat játszó amatőröket, akiknek nincs karizmájuk és a fő programjuk: "ellenségem ellensége sosem lesz a barátom, de eljátszuk, hogy van náluk nagyobb ellenség, de csak amíg nekem jó".


Ennél még a Gattyánnak is erősebb a kisugárzása, aki tök új, de legalább képvisel valamit.

2022. jan. 2. 00:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tv reklámok és plakátok alapján fog dönteni. Mint amikor mosóport, fogkrémet, betétet vásárol. Nem bonyolultabb elküldeni egy politikai üzenetet sem, mint egy üdítő ital reklámot. Csak érteni kell hozzá. A fidesz ért hozzá az ellenzék nem. Főként ezért fognak veszíteni.
2022. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, ahogy eddig. A FIDESZ szervez buszjáratokat ennek a rétegnek, mielőtt kiszállnak megmutatják nekik, hogy melyik embléma alá kell tenni az "X" et, cserébe kapnak 2 liter krumpli pálinkát és meg is van nyerve a választás a FIDESZ számára.


Mármint az én értelmezésembe az analfabéta "c" típus tartozik bele abba a kategóriába amit te kérdeztél. Pont vannak elegen ahhoz sajnos, hogy eldöntsenek egy választást.

2022. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én intelligencia teszthez kötném a szavazati jogot, persze ez sajnos kivitelezhetetlen.
2022. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Na ezekkel az intelligencia tesztekkel kapcsolatban komoly fenntartásaim vannak. Van egy nő a cégünknél akinek nagyon magas érték jött ki egy ilyen teszten. Papírja is van róla.

Aztán alapvető exceles kérdésekkel folyamatosan az IT-ra jár a nagy logikai képességével.

2022. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!