Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter előválasztási...

Márki-Zay Péter előválasztási győzelme óta népszerűbb lett vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Egyelőre úgy tűnik, hogy akkor volt a csúcson, azóta pedig zuhanás. Meglátjuk, mi lesz a hátralévő 100 napban, de sanszos, hogy az ellenzék elengedheti 2022-t és kezdhet inkább 2026-ra készülni.
2022. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 hypno ***** válasza:
82%
Inkább azt mondanám, hogy ismertebb lett.
2022. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen egyértelműen vesztett a népszerűségéből.

Nem csak ő, hanem az ellenzéki összefogás is amit elvileg képviselne.

2022. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
MZP amiota a kepernyore kerult az elovalasztas miatt, csak rombolta az elovalasztas 'intezmenyet' !!!!
2022. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Szaros polgarmester - foglalkozzon a falujaval!!!
2022. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
ha néma lenne talán népszerűbb is lenne
2022. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az várható volt, hogy az elutasítottsága akkor a legnagyobb amikor már ismerik és ráállt a kormánypárti sajtó.


Ugyanakkor az, hogy ellenzéki szavazók között hogy áll én nem tudnám megmondani, mert a többségnek csak annyi a lényeg, hogy Orbán bukjon aztán magasról tesznek arra, hogy MZP mit képvisel vagy épp mit nem.

Meg még az ilyen lelkes MZP rajongók is kb. olyan szinten tesznek a politikára, hogy a többségük szerintem nagyon nem követte a megszólalásait annyira, hogy attól menjen el a kedve tőle.

2022. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem már a 2030-at készítik elő. Akkor Orbán visszavonul és nem építette fel az utódját. Addigra elfelejtik Gyurcsányék dolgait jó szerencsével a népek és Klárikát jól fel lehet építeni.


Most elmondhatják, hogy kipróbálták jobboldali, középúttal MZP-vel is de nem jött össze. A járható út Klárika lesz

2022. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Marki Zay? Itt volt a Szilveszteri asztalomnal??? Sehol nem vol - tehat egy SENKI!!!!
2022. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Elvileg esett sajnos.
2022. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!