Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire értesz egyet a...

Mennyire értesz egyet a baloldali Amerikai Népszava MZP-kritikájával?

Figyelt kérdés

"zavaros gondolkodású, de önmagával tökéletesen elégedett amatőr idióta járatja itt le nemcsak önmagát, hanem mindazokat, akiket ellenzéki miniszterelnök-jelöltként képvisel."


"Az a kijelentés, hogy most jók az ellenzék esélyei, mert a Covid miatt a Fidesz nyugdíjasai közül sokan meghaltak, a legteljesebb mértékben vállalhatatlan egy humanista demokrata számára"



[link]


2022. jan. 3. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben.
Részben.
Alaptalan, MZP tökéletesen kommunikál.
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki más emberek halálát választási előnyként fogja fel, az nem humanista, és a legkevésbé sem demokrata, hanem egy elmebeteg pszichopata.
2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Mit gondolsz egy on-line újság miből él?
2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Dübörög a fidesztálib propaganda.
2022. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Na mi van, csak rájönnek végre a balosok, hogy MZP-nél még Orbán maradása, sőt Kádár feltámadása is jobb lenne?
2022. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Én ma láttam egy összeállítást, ez az ember tényleg egy hülye.

90 napra akarja növelni a munkanélküliek segélyéz meg ilyenek.

Közben meg most is ennyi.

És rengeteg ilyen van.

Nem egyszeri.

2022. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
#5. Szegény totál világtalan, egy főnyeremény a Fidesznek.
2022. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
A kommunikációja jó és őszinte, de az emberek egy része inkább szívesebben hallgatja a mézes-mázos szép hazugságokat, mint a valóságot. Mindenesetre jó lenne teljes egységet mutatni, az ellentéteket intézzék el maguk között, a háttérben.
2022. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

#7

Tehát szerinted az a jó, ha jelöltetek kiáll, és elmondja, hogy ő a fideszes nyugdíjasok halálát választási előnynek könyveli el. Ilyet pártszimpátiától függetlenül mindenkinek el kellene ítelnie. Akár le akarja váltani Orbánt, akár nem.

2022. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Megnéztem a hivatkozott videót, és azon MZP egyáltalán nem örvendezik az idősek halálán. Azt a kijelentést, hogy MZP örvendezett volna, én abszolút túlzásnak érzem.

Nézzetek meg ti is az eredeti videót, és az alapján írjatok véleményt: [link]

2022. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#8: Csak tényként kezelte. Nyilván nem örült neki, nem ezzel akar senki választást nyerni. Tudom, hogy durván hangzik, de attól még őszinte és én ezt jobban értékelem, mint a sok hazugságot, amivel már tele van a padlás.
2022. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!