Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ellenzék 3-5 fő kampányt...

Mi az ellenzék 3-5 fő kampánytémája? Csak én nem látom egyértelműen?

Figyelt kérdés

Az elszámoltatást nagyon nyomatják, de azzal az átlag választó nem lesz előrébb, legalábbis a saját életére nem lesz kihatással.

Szóval mik a legfontosabb témáik???



2022. jan. 4. 14:08
 1/5 árokpart ***** válasza:
0%
Parancsolj: [link]
2022. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

"AKAROD-E, HOGY VISSZATÉRJEN A NORMÁLIS HÉTKÖZNAPI ÉLETED?"


Ilyen baromságot.

2022. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 árokpart ***** válasza:
43%
2-es Magyarán meddig szeretnénk a maszkokban fulladozni.
2022. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

-Túl olcsó a rezsi. Alig várom, hogy kevesebb vizet használjak, és hogy kipróbálhassam, milyen a fürdővizemmel lehúzni a wc-t.

-Nem jó az egykulcsos cucc, két kulcsos kell, mert túl sok a fizetésem, és szeretném a fölösleges maradékot bedobni a közösbe, mert nekem úgyse kell.

-A befagyasztott benzinárat kiolvasztjuk, mert a 480 nem reális ár. Miért nem 470? Vagy 490?

-A menedékkérők jogait kötelességünk teljesíteni. Mindenkit, aki ártatlanul várakozik a határnál, beengedjük, aztán majd lesz velük valami. Majd az én adómból szépen adnak neki szociális segélyt. Végülis 22800 forintból kényelmesebb éhezni, mint 0 forintból. Meg amúgy is fizessenek meg a gazdagok!

-Elszámoltatunk mindenkit, aki ártott Magyarországnak! Batu kántól kezdve, Szulejmánon át Rákosi Mátyásig mindnekit! Lehajítjuk őket a Kékesről! Mi leszünk a balkáni Spárta!

-Orbán Viktort nyilvánosan kikötözzük Brüsszelbe, és prométheuszi májmardosásra ítéljük a magas inflációért. Jaa, hogy egész Európában dübörög az infláció? Nem baj, hiszen azt is Orbán okozta. Az államadósság is Európa-szerte k@rva magas? Biztos vagyok benne, hogy ezért is Orbán Viktor személyesen a felelős. Ő intézte el. Követ rá!

-A 30 valahány ezer halottat személyesen Orbán Viktor ölte meg a koronavírussal, ezért is ő felel. Jaa, hogy Magyarország a top mezőnyben van az elhízásban, alkoholizmusban és 2 milliónak dohányoznak? Akkor miért nem szabályozzák államilag, hogy egy ember havonta hányszor mehet a mekdánelcbe (sic!)? Miért nincs megmondva, hogy ki hány liter alkoholt ihat, vagy hány doboz cigarettát szívhat? Ez felelőtlenség!

2022. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Van az indexen egy cikk a programról. Első pont: családi pótlék emelés.

Na itt meg is bukott a mutatvány, megint csak a cigányoknak lenne jó. Nem véletlenül van segély helyett adókedvezmény.

2022. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!