Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme Űrutazásra bevethet...

Mi értelme Űrutazásra bevethető elit alakulatot létrehozásának hazánkban?

Figyelt kérdés
Egyszer elhívtak egy termékbemutatóra, mert csak úgy kaphattam volna meg azt a nyereményemet, aminek a nyereményjátékában részt sem vettem. Egy millió körüli párolóedénykészletet akartak eladni. Mondtam magamban ez a tescoban húszezer. Ha nem vagyok vagyonos nekem elég a tescos is. Ilyen milliós lábasokra nem pályázok. Mi magyarok most az űrutazásra akarunk elit alakulatokat létrehozni, pedig pénzünk nincs (nem lenne) rá. Miért? Mi lehet ott kint amit titkolhatnak és amiért nagyon ki kell jutni a magyarnak?
2022. jan. 5. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Pénzünk nincs rá? Svájc ha így állna mint mi, földhöz verné magát.
2022. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy jó értelmezés, hogy urizálunk, pedig nincs pénzük. De szerintem

nem akarunk lemaradni, nem akarunk kimaradni és ott akarunk lenni, ahol az élet zajlik, ahol a nagyok vannak. Kb. mintha te kisiskolásként azt látnád, hogy mindenki egy olyan 20 000 forintos toltartót vesz, aminek a funkcionalítása ugyanaz, mint neked az 1500 forintos toltartódé. Mégis, te leszel az, aki kimarad a 20k-s toltartósok társaságából. Nem akarnál kimaradni. Mi is nézzük, hogy ott vannak a Németek, meg az Amerikiaiak meg a Hollandok meg a Svédek s akkor mi is ott akarunk lenni, külpolitikai lehetőségek, közös célok stb... miatt.

2022. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi hülyeségre költ a kormány, belefér ez is.

Egyébként magyarra fordítva azt jelenti, hogy szeretnének megint magyar asztronautát, hogy mi is részt vehessünk ismét az ürprogramok emberes küldetéseiben.

2022. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fejlodes utja, hogy megprobaljuk a labunkat megvetni a Foldon kivuli eletben, hogy mire elpusztitjuk majd a Fold nevu bolygonkat, akkor majd legyen hova menni? Vissza kellene inkabb maszni a fara? :)))
2022. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme de még olyan helyen is mint a mars nehéz lenne az élet hiába van légkör meg gravitáció.A föld allat élnénk burák ban amik távol tartanák a sugárzást.De ezt a technologiát itt is lehetne fejleszteni még se teszik.Ők se gondolják komolyan a földön kivüli életet.Különben már városok lennének ilyen burák allat ahol azt néznék hogy, müködne a társadalom meg a növénytermesztés.
2022. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyete egy kocsit lövünk ki egy rakétán az űrbe.Én csak abban vagyok biztos hogy, a föld az ember után is lesz mert semmi jelentőset nem csináltak ami meg akadályozná a ki halásukat.
2022. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az űrtechnológia és az űrprojektek a 21. század egyik kitörési pontja lesz, hasznos ebből nem kimaradnunk - persze kooperációban másokkal. Már vannak sikereink:


[link]

2022. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Képzeld el mennyi galaxis és civilizáció létezhet, ahol még nem ismerik a NER-t! Mennyi haveri közbeszerzés, mennyi mutyi!
2022. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Lörincnek még nincs kilövöállomása, meg rakétagyára.
2022. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!