Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki tényleg bírja...

Van olyan, aki tényleg bírja a Gyurcsányt? Ha igen, mit kedveltek benne?

Figyelt kérdés
Pedig vele lehet a legkevésbé egyetérteni bármiben is.
2022. jan. 6. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Alkoholista.
2022. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogy is van a Hírtévében az a szöveg? "Gyurcsánnyal nem az a baj, hogy alkesz. Hanem hogy ez a legjobb tulajdonsága." (Vagy valami hasonló... :) )
2022. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én csak egy dolgot tudok benne kedvelni,azt,hogy ő nem Orbán. Ez is valami ilyen felhozatalnál.
2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Gyurcsány egy igazi átok a magyar nép nyakán. Először majdnem csődbe vitte az országot, és ahelyett, hogy utána elhúzott volna szégyenében melegebb éghajlatra, most ott parádézik az ellenzékben, ezzel biztosítva azt, hogy még véletlenül se győzzön tavasszal az összefogás.
2022. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Fideszesek imádják, folyton a szerelmüket emlegetik.

Amúgy meg nem látom, hogy tömegek tüntetnének, hogy a Fidesz tartsa be a választási ígéretét és számoltassa el.

2022. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Kilövette a fidesz tálibok szemét, hajrá DK
2022. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%

Szerintem néha kifejezetten vicces, szeretem olvasni a reakcióját a kormány dolgaira.

Ettől függetlenül kifejezetten ellenszenves és 2006-ban örökre vissza kellett volna vonulnia a politikától (családostól). Úgy is irogathatna a facebookra.

De ha valaki még mindig Gyurcsányra fogja a fideszt, azzal is vannak bajok.

2022. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!