Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "a magyar kormány menekültpoli...

"a magyar kormány menekültpolitikája embertelen, elfogadhatatlan" Egyet értesz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Összefogás párti vagyok, egyet értek, embertelen ahogy a migránsokkal bánunk.
Összefogás párti vagyok, jó ahogy most van.
Fideszes vagyok, egyet értek, embertelen ahogy a migránsokkal bánunk.
Fideszes vagyok, jó ahogy most van.
Más pártot támogatok/pártsemleges vagyok, egyet értek, embertelen ahogy a migránsokkal bánunk.
Más pártot támogatok/pártsemleges vagyok, jó ahogy most van.
Válaszban kifejtem.
33 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Menekult? Honnan es meddig menekul? Mit keres itt? Vagy folyamatosan menekul?
2022. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Sorosmigránsbrüsszel a varázs szó
2022. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem érdekelnek a migránsok, ez csak egy gumicsont, amit időről időre folyton bedob a fidesz.

Amúgy ha van zséje a migráncsnak, a fideszes még a seggét kinyalja.

2022. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyon simogatod az illegális migránsokat, annak híre megy, és még több jön ide. És ezek valamiért azt várják el, hogy tartsák el őket. Csak a kemény kéz politikája célravezető egy ilyen helyzetben.
2022. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha menekul es segitseget szeretne ... miert nem kopog az ajton es miert tori at a keritest?
2022. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Külpolitikailag kifejezetten káros és kontraproduktív. Ha az alapvető emberi jogok és az ENSZ egyezmény sárbatiprását nem is nézzük.
2022. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
#5 mert akkor a halál ezen a szeméttelepen maradni. A cél a "hanyatló nyugat".
2022. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
#7 jav *ki a halál
2022. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Összefújta a szemetet a szél.


A falusi alkeszek megintnagyon jól érzik magukat, mert ide bizony nem jönnek az alsóbbrendű migránsok. A szent magyar földre?!

Pedig az egész világ ide akar jönni a faluba. Mert ez annyira szupercsodálatos. Isten ágya a miniszterelnök úrat köszönyük ezt a kanaánt!!

2022. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

A magyar menekültpolitika sokszor eleve törvényellenes. Éheztetni a tranzitzónában lévőket? Eljárás nélkül (értsd: annak vizsgálata nélkül, hogy tényleg menekült e) visszautasítani őket?

De ezekben sem az a gáz, hogy megtörténtek. A 2015-ös migránsáradatkor szinte természetes, hogy a túlterhelés miatt ksülnek ilyen emberi mulasztások. Az a gáz, hogy ezeket 2015 után napjainkig művelték le a határon, amikor minden határátkelőre 10 határellenőr, 5 km drótkerítés és nem tudom hány millió és milliárd forint jutott normálisan levezényelni a dolgokat.

2022. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!