Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért tartják elfogadhat...

Sokan miért tartják elfogadhatatlannak, hogy az RTL Klub és a TV2 átállt a propaganda híradózásra?

Figyelt kérdés

Szerintem egy demokráciában természetes a sajtó-, médiaszabadság, bárki, bármelyik médium szabadon alakíthatja, elmondhatja a véleményét, politizálhatnak is nézeteik szerint, bemutathatják a politikusok, pártok kétes ügyeit, hogy alakítsák a közvéleményt.


Persze az állami köztévé az más, ott elvárható, hogy inkább a kiegyensúlyozottságra, mértékletességre, függetlenségre, hitelességre törekedjen.



2017. ápr. 6. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Anyám....
2017. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát, azért azt a nyalásszintet amit a TV2 csinál, meg sem közelíti az RTL...
2017. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert maga hír definíciója szerint objektív újságírói műfaj, rövid, tényszerű összefoglalója egy olyan történésnek, amely sok embert érint. Ehhez képest meg kormánypárti illetve ellenzéki propagandát lehet csak hallani és nem az emberek tájékoztatása a cél, hogy felelős döntéseket tudjanak hozni hanem épp az ellenkezője a félrevezetésük.
2017. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Gondolkozz el azon, hogy miért állt át. Oka van annak.


Mondok neked egy csúnyát. Elmegyek hozzád, és megígérem, nagyon megverlek, ha nem nekem dolgozol. Viszont sokat kereshetsz, csupa kényelem az életed, ha nekem dolgozol. Mit gondolsz, mi fog történni? Te demokratikusan, saját jól felfogott szabad akaratodból azt teszed, amit mondok. Ugye ez elfogadható? Hiszen rajtad kívül senki nem tudja meg.

2017. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én minden híradótól azt várnám, hogy híreket közöljön és ne híreket ferdítsen, pláne hamisítson. Márpedig szerintem, mindkettőre találhatunk példákat.
2017. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Az fáj a baloldalnak, hogy nekik nincs se pénzük, se kedvük, se energiájuk felépíteni egy ellenzéki TV-t :(

így marad a hitgyülis ATV (vagy már az se), meg a köpönyegforgató és áruló Csintalan&Simicska Hírtelevízió.


De sebaj, hisz a kormányváltó hangulat így is megvan :D

2017. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

#7.

Köszi, a mai személyeskedés is megvolt a részedről :D

TAPS TAPS TAPS :D

2017. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: Azt nem tudom, hogy a baloldalnak mi fáj, engem az zavar, hogy nálunk már nincs olyan, hogy "közmédia", csak közpénzekből működtetett "Fidesz- média" van helyette. Az meg pusztán a kormány, meg a Fidesz szócsöveként működik.
2017. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egy kereskedelmi TV ne erről szóljon már.

Régen, ha leadtak egy politikai hirdetést, külön leközölték, hogy fizetett, nem pedig támogatják őket.

2017. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ti is nagyon jól tudjátok, hogy a közmédia MINDIG elfogult volt az akkori kormány felé. Ne akarjatok most ezzel plusz szavazatokhoz jutni!

btw. Napkelte stb.

2017. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!