Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezd általánossá válni a...

Kezd általánossá válni a megélhetési bűnözés? Falopás, üzemanyaglopás, csempészet, meg ilyenek. Mert nagyon nem úgy tűnik hogy 200e forintokból lehet élni ekkora árak mellett.

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Én is észrevettem. Raktárban targoncázom, viszont az egész be van kamerázva, a kiléptetés meg olyan szintű, mint egy börtönben.

A ki és beszállítókkal való kapcsolattartást meg kb jegyzetelik az őrök.

Logikus, hogy ezek után kb lasszóval sem lehet embert fogni ide.

Mert minden raktáros és targoncavezető, úgy van vele, hogy oké a 250-70es fizu, ha még jön mellé 100-200e minden hónapban az okosságból...de ha ez nem lehetséges akkor tipli van.

2022. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#9

Itt Borsodban, drága láncfűrészt is lopnak, és ha lebuknak a fával, akkor derül ki hogy a fűrész sem a sajátjuk.

2022. jan. 9. 19:13
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

12


Ja-ja!

2022. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az ilyeneket régen éppen úgy csinálták, mint ma. Van ahol nőtt, van ahol csökkent ezek száma az utóbbi években és nem az anyagi helyzethez, hanem gyakran ahhoz van köze, hogy kik laknak egyre többen a környéken.

Rokonoméknál éjjel ellopták a fákat az utcáról, a száradó ruhát a ruhaszárítóról. takarni kellett az aknafedelet, meg lelakatolni a kapukat, mert amikor meglátták, hogy vasból van valami, azt ellopták. Ahogy elköltöztek másik településre ez a gondjuk eltűnt, pedig ott sem csak gazdagok élnek 400-500 ezres fizetésekkel, sok nyugdíjas van az utcájukban is.

Karcagon egy ismerősöm mesélte, hogy pár éve megcsinálták a közelükben a szelektív hulladékoknak a gyűjtőhelyet. Átadták szépen és másnapra mindent elloptak, a térkövet is felszedték, csak a körben bebetonozott szegély maradt meg. Amúgy egy jó környékén a városnak.

2022. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: ja, hogy Borsod. Gondolom az Oszmán időkben idemigrált emberekről van szó. Őket ne hozd párhuzamba a normális társadalommal. 😃
2022. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De pont hogy magyarok is csinálják, akinek autó van az már jó, mert mennek csinálják, én is hajlok a lopásra azért érdekel, és nem vagyok cigányok.
2022. jan. 9. 20:21
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: persze, persze. 🙂
2022. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen csóró minimum ne csináljon gyereket. Ne, ne jöjjön azzal, hogy neki jo-ga-i vannak... Ne!
2022. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!