Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a válaszokb...

Miért van az, hogy a válaszokból, értékelésekből kitűnik, itt láthatóan több az ellenzék pártján álló, de a valóságban még is a kormánypártok szavazói vannak többen, még az ellenzék közeli közvélemény kutatók szerint is?

Figyelt kérdés
Mint ha az ellenzék szimpatizánsai jobban ráérnének itt véleményt nyilvánítani, vagy mintha itt többen lennének valamilyen okból. Úgy tűnik a válaszadók értékeléseiből, válaszaiból, hogy a kormány egyértelműen pozitív intézkedéseivel kapcsolatban is negatívan nyilvánulnak meg, míg az ellenzék múltjában fellelhető disznóságokra nem érkezik túl sok negatív értékelés, vélemény. Ez persze nem azt jelenti, hogy most nincsenek visszásságok, ezért objektív választ várok.

2022. jan. 10. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Kormánypártok szimpatizánsa vagyok
Ellenzéki összefogás szimpatizánsa vagyok
Nem szívesen szavazok erről a kérdésről, inkább szöveges választ adok
47 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
És aki (egyelőre még) független az melyikre nyomjon?
2022. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdése válogatja melyiknél kikből van több, néha ebből néha abból.

De ez az oldal nem ad pontos adatot még megközelítőlegest sem, itt van 300 vagy max 500 politizáló a való életben meg kb 6-7 millió szavazó.

2022. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Az nagyon egyszerű: a gyk, de különösen a Politika rovat törzsközönsége nem reprezentálja arányosan az ország szavazópolgárait.

E honlap Politika rovatában felülreprezentáltak az alábbi csoportba tartozók:

- 15-35 év közöttiek

- egyedülállók

- a családosak közül a gyermektelenek

- tanulók (ide értve a felsőfokú tanulmányokat is)

- diplomások

- számítógépes munkát végzők

- nagyvárosban (különösen Budapesten) élők.


Úgy látszik, fenti csoportokban több az ellenzéki.

De egyébként sok fideszes is van itt, pl. szerintem sok provokatív, a valóságot elferdítve tálaló kérdést fideszes bérkommentelők írnak ki.

2022. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
A dicsőséges Táncsics radikális balpárt szavazói vannak a legtöbben.
2022. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben objektív választ nem kaphatsz, legfeljebb az oldal üzemeltetőitől.


Én úgy tapasztalom, hogy az ellenzékiek jóval többen vannak.


De azon belül már totális káosz van. XD

2022. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

#3-nak:


Bexarok. Te inkább ne lottózz! XD


45 vagyok.

Házas.

12 éves a lányom.

Szakmunkás-képzőbe jártam.

Pécsen lakom.


7-ből 0.

2022. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, minden nyilvános fórumnak alakul az idők során a közössége. Itt úgy alakult, hogy több a ballibes ellenzéki véleményű, mint a kormánypárti.

Mivel iszonyat mocsokáradatot képesek zúdítani mindenkire akiről csak feltételezik a leírtak alapján, hogy nem velük van, sokan inkább nem jönnek vissza azok közül akik ezt nem tartják elviselhetőnek.

Jókat szoktam nevetni amikor olyan kommentelőket kezdenek el fideszbérencezni meg agymosottazni, aki még a nevét is mutatja és nagyon jól lehet tudni, hogy köze nincs a kormánypártisághoz. Csak abban a kérdésben éppen nem teljesen mondta fel az elvárt leckét a válaszában.

2022. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os, azt mondtam felülreprezentáltak, nem azt, hogy kizárólag ilyenek vannak.

Rád ez nem igaz, meg is írtad gyorsan. A másik tíz, akire meg többé-kevésbé igaz, nem ír, mert minek? Mindig inkább az ellenvélemény készteti megszólalásra az embert, nem az egyetértés.

2022. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Ebben semmi meglepő nincs, a világon mindenhol magasabb az önálló gondolkodásra képes rétegek jelenléte olyan felületeken, ahol véleményalkotás folyik. A többi megdicsért kongófejű lelke meg attól melegszik, milyen szépen tud már hajolgatni a nagyságos asszony, a kisfönök, a település uram-bátyám meg a fényes basi szobor előtt.
2022. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

"a valóságban még is a kormánypártok szavazói vannak többen"

Érdekes, akkor miért nem sikerült nekik megszerezni a szavazatok 50%-át 2010 óta egyszer sem?

2022. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!