Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már hogy szinte megegyezi...

Most már hogy szinte megegyezik(kerítés, rezsicsökkentés, családi adókedvezmény) az Összefogás és a Fidesz programja mindegy kire szavazom. A kérdés csak az hogy ki lopja szét az Országot az Összefogás vagy akik most vannak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ígérgetések helyett nézd meg, milyen volt az élet 2002-2010-ben illetve milyen volt ebben a ciklusban.Másrészt az, hogy MZP mond valamit, majd a botrány hatására mondja az ellenkezőjét, nem igazán garancia semmire. Az első megnyilatkozások sokkal inkább elárulják a valódi szándékot.
2022. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha elkezdesz egy kicsit gondolkodni, amire a nép nagy része képtelen, látható, hogy konkrét módszertan nélküli demagóg szófosás megy mind a kettő oldalon a népet folyamatosan megosztva.

A sok agyhalott meg nem lát tovább az érzelmeinél.

2022. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem egyezik meg.

Vegyük sorba:


-Kerítés.

Ha nem is bontanák le, akkor is, elkezdenék csökkenteni a költségvetését, kivonni a pénzeket, humánerőforrást.Illetve, megszüntetni a tranzitzónákat.Ezzel elsorvadna a határvédelem.

Végül teljesítenék az EU-s "elvárásokat".



-Rezsicsökkentés.

A jelenlegi formában megszüntetnék a hatósági árakat a közművállalatoknál.

Lenne helyette állami támogatás szigetelésre, hasonlókra.Ezzel a probléma, hogy beépülne az árakba és megdrágulnának mégj obban az építőanyagok,szakemberek óradíjai.


-A családtámogatási rendszert átalakítanák,hogy az általuk "mélyszegénynek" vélt kisebbség is részesüljön belőle.

Ahogy 2010 előtt is.


Próbálják azt a látszatot kelteni,hogy megtartanák a Fidesz népszerű intézkedéseit, de ha utánanézel, szó sincs ilyenről.

2022. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én azért ilyen párhuzamot nem mernék vonni, már csak azért sem, mert pl Gyurcsányéknak is megvolt a lehetőségük sok mindenre, aminek kb pont az ellenkezőjét csinálták. Lett iszonyatosan rezsiemelkedés, devizahitelek, semmi családtámogatási, otthonteremtési támogatás, volt jó rossz adórendszer, iszonyatosan sok munkanélküli, stb.


Én személy szerint megéltem annak az időszaknak a megpróbáltatásait, nem fogom még megkockáztatni sem, ha rajtam múlik, hogy ők kormányozzák az országot.

2022. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
#1 jut neked is a szajréból, vagy szimplán közpénzt lopsz te is?
2022. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!