Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az igazság a megtámad...

Mi lehet az igazság a megtámadott fóti háriorvossal?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 11. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Gyurcsány verőembere, ő törte el MZP karját is.
2022. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Agresszív hülye verte az asztalt, hogy neki most azonnal állítsák be a vérnyomásgyógyszerét ügyeleti ellátás keretében. Az orvos közölte, hogy ez nem az éjszakai / hétvégi ügyelet feladata, erre nekiálltak arcoskodni meg bunyózni, csak ők húzták a rövidebbet. Az orvos testépítői mivoltát és korábbi esetekből a temperamentumát elnézve ezúttal emberükre találtak az alja primitívek. Ezzel természetesen nem az orvos korábbi cselekedeteit védem!
2022. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Szeret verekedni. Nem létezik, ha nem lenne kötekedő bárki is megtámadna egy orvost. Szeret bunyózni és jól elvert egy látszatra is gyenge házaspárt
2022. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Addig jó nekünk,amíg az idióták egymást verik. Itt is ennyi történt nem több,mondjuk ilyen előélettel (ha ez igaz) nem értem,hogy praktizálhat valaki orvosként.
2022. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Több facebook-os bejegyzés alatt is olvastam volt pácienseit, miszerint bunkó stílusa volt/van a betegekkel. Ettől függetlenül az, hogy megvédi magát, rendben van. Annak, ahogy ezt tette, szerintem még lesz ránézve negatív következménye.
2022. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2.


"ezúttal emberükre találtak az alja primitívek"


Ebből nem lehet kitalálni, hogy primitívek voltak-e vagy csak az orvbos felidegesítette Őket.

2022. jan. 11. 14:10
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy sajnos elég sok ilyen eset van. Mentősöket, háziorvosokat, kórházi ápolókat, doktorokat támad meg elég sűrűn a "felbőszült rokonság" mert ilyen-olyan ellátást követelnek, de azt azon nyomban.

Lehet 1-2 orvosnak elég bicskanyigotató a stílusa, de ettől kultúrember nem üt meg mást.

2022. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4 "mondjuk ilyen előélettel (ha ez igaz) nem értem,hogy praktizálhat valaki orvosként."


Úgy hogy orvoshiány van!!

2022. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

#6

Hülyeséggel mennek be ügyeletre. Aztán nekiállnak arcoskodni. Nagy valószínűséggel primitívek voltak.


Aki dolgozott már emberekkel olyan helyen, ahol az alja emberekkel is kell foglalkozni (tehát nem egy étterem mondjuk), annak nem kell bemutatni egy ilyen helyzetet, mert teljesen hétköznapos.

2022. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9.

De a kolléganőjét miért támadhatta meg az orvos?

2022. jan. 11. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!