Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akarhatnak holnap a...

Mit akarhatnak holnap a kormanyinfon? Nagyon izgulok, az egesz estem el van rontva, izgulhatok. Ugye meg nem dontottek arrol h a 3.oltas kell a vedettsegihez?? Az allitolag elhuzodik. Az egesz estem el van rontva

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs este.
2022. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is izgulok
2022. jan. 12. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi.
2022. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le se feküdj:)
2022. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én 3x vagyok oltva Pfizerrel, de engem nem érdekel. Azt is eldöntöttem, hogy akármit harsognak, az idén az év utolsó negyedéig biztosan nem veszek már fel semmit. Ha nagyon elfogyna a Pfizer, akkor vannak bécsi ismerősök,akikben maximálisan megbízok,és akiknek ha kell, előre és egyösszegben kifizetem az árát, és beszereztetem a vakcinát kinn, aztán beadni van ismerős, meg beadni már akárki beadja, aki adott már be vakcinát, vagy vett vért (akár ápoló).
2022. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, amikor az embernek átmosták az agyát a politikusok. Én egyszer sem vagyok beoltva, nem is leszek, és tök nyugodt vagyok. Nincs tévém, lehet azért. Nézzed a hazudozó politikusokat, én meg elmegyek sétálni a napsütésben. :)
2022. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi van, ha a vedettsegi ervenyet veszti a 3. oltas nelkul
2022. jan. 12. 16:24
 8/9 A kérdező kommentje:
na most még Orbán is bejelentéssel készül.. mi lesz itt? :O :O
2022. jan. 12. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7: Biztos, hogy érvényét veszíti, az már más kérdés, hogy - egyébként szerintem nagyon bután - de a magyar védettségi (OFF: ez is milyen hülye megnevezés már - az igazolvány nem véd, nem véd meg semmitől, az OLTOTTSÁGOT igazolja, a védettséget az támasztja alá, ha VÉRVÉTELLEL beméreted (!) a szintedet, és a szinted megüti azt a mércét, amit orvosilag(!) meg kell ütnie ahhoz, hogy védettnek lehessen tekinteni OFF VÉGE) igazolványra közvetlenül nincs rányomtatva (pedig semmibe nem került volna, mondjuk plusz maximum 30 karakterbe: Védettség lejárata: 20xx.xx.xx) meg még lehetett volna lopni is rajta bőven, mert ha lejárna, és ez objektíven látszana, látszódna is a dokumentumon, akkor ugye nem kellene az a hú de okos,hű de futurisztikus QR kód, amit én még embert nem láttam - Magyarországon legalábbis nem láttam - leolvasni, bescannelni, úgy viszont a mindenkori lejárat utáni meghosszabbításkor újra és újra lehetne nyomtattatni(ami ugyebár pénz).


Tudom, és teljesen igaza van annak, aki azt írja erre, hogy ne adjak ötleteket a kormánynak (de úgyse egy ilyen anonim fórumról fognak ötletet kapni).

2022. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!