Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tavasszal megjelennek a...

Ha tavasszal megjelennek a teljesen rezisztens covid mutánsok, elveszik mindenkitől a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Mert mi a francnak védettségi igazolvány amikor előrejelzések szerint a mostani vakcináknak 100%-ban ellen fognak állni? Jönnek az újabb vakcinák csak az is rengeteg idő lesz előállítani, aztán majd megy a marakodás az országok között, meg leszállítani, beadni sem lesz 2 perc. Kezdődik elölről minden.

De dísznek minek tartanánk meg egy olyan vakcinázottságról szóló igazolványt, amelyik semmi ellen nem fog már védeni?



2022. jan. 8. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell annyit foglalkozni ilyesféle jóslásokkal, általában nem jöttek be. Majd HA lesz ilyen mutáció, akkor majd meglátjuk, milyen súlyos tüneteket okoz, és majd akkor meg lesz vizsgálva, mi az optimális. Ha annyira komoly, mint a nátha, akkor kit izgat. HA súlyos, és lesz ellene új vakcina, lehet, hogy új védettségi igazolvány lesz.
2022. jan. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem veszik el.
2022. jan. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most december végén kaptam meg a csodakártyát, átesettség.


Csak súgom, hogy az okmányirodában előttem is és utánam is várakozott ugyanilyen vérvételes kuncsaft, szintén védettségit intéztetni.


Nagy számok törvénye alapján ez nem is lehet olyan ritka eset...


Lehet, hogy pártunk és kormányunk észrevette ezt a tendenciát és azért hájpolják itt sokan, hogy aki oltatlan és kártyát szerez, az nem is immunis?

2022. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok


Amikor tehát az okmányirodában megláttam, hogy más is ezt az opciót nyomja, még vastagon meg is könnyebbültem...


Mert úgy mentem be előtte az okmányirodába, de olyan extrém szorongással, mintha akár pestises lennék...


Ez is az őrület része, amit a háttérből generálnak.

2022. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hogy lehet előrejelezni,hogy jönni fog egy olyan mutáns,ami ellenáll a vakcináknak ? :D
2022. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Kirakhatod a falra. A leccsipantás 9 hónap, majd 6 hónap, majd 3 hónap után stb.. érvénytelen lesz.
2022. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6


Honnan tudod?

2022. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyébként kijött már valami kormányrendelet erről a témáról, hogy "aki oltatlan-átesett, az nem minősül védettnek"?


Mert nekem az is furcsa, hogy napok óta dobálódik ez a téma, mindenki ír-mond mindenfélét, hogy ez van meg az van...


Van konkrétum?


Mert ha nincs, akkor még mindig érvényes a 60/2021-es rendelet a védettségről...

2022. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na? Senki nem ír semmit?
2022. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az EU-ban 9 hónap az érvényesség. A zsidóknál 6 hónap, ha a hírek igazak. Állítólag Magyarország az izraeli mintát követi. Gondolom várnak a választásokig, annyira nem sürgős. Gulyás bejelenti, hogy ideiglenesen 9 hónap lesz, de csak ideglenesen. Aztán 8 hónap lesz ideiglenesen stb...
2022. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!