Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 220 felett észre sem veszed?

220 felett észre sem veszed?

Figyelt kérdés

Ma már 226 forint is volt 1 svájci frank,de még mindig nem csinál semmit a kormány.Családok százezrei kerültek lehetetlen helyzetbe.A Fidesz a kampányban nem ezt ígérte!

A 60 ezres törlesztőrészletem már 92 ezer!,képtelen vagyok fizetni.


2010. szept. 8. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki kényszerített, hogy devizában eladósodj?
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem számítottál erre a lehetőségre, amikro a hitelt felvetted?
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés hogy ki kényszerített,hanem hogy a Fidesz miért nem segít az embereken ahogyan ígérte.

Igen hibás vagyok mert a családommal akartam valahol lakni...

2010. szept. 8. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Há Gyurcsány a hibás!!!Monnyonle!!!
2010. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy az a kérdés, észre veszek-e valamit 220 felett...
2010. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ezért szavaztam én az mszp-re :) most lehet nagy a szátok :)
2010. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért segítene? Elhitted te vagy bárki is egy másodpercig, amit a fidesz (vagy akármelyik) mondott? Ha igen, jóh*lyevagy, már bocsi.


Holmi szíjjártók direkt szólják el magukat, a huf árfolyama máris a béka valaga alatt van. Milyen ekkora mértékű "adót" tudnál még egyet? Pillanatok alatt 10-50 ezrekkel többet fizetsz és egy szavad nem lehet.

Most szépen megfizetik a devizahitelesek a tervezett bankadót.


De ne panaszkodjunk, van itt jópár ember, akinek nem okoz gondot a hitel: pld Simornak hitele sincs nyilván és még a fizetését se lehet csökkenteni, ő meg minek is ajánlaná fel, hogy urambocsá, amíg a helyzet javul, lemond havi 6-ról akárki javára. A csóri melós meg döglődik.


Ja, de itt van a mi kis demszkink, ő legalább lemond a 2 milla feletti részről a végkielégítéséből, tartva a kormány elképzelését. Ja, hogy ez "csak" százezer?

...


Szánalom és undorító, ami itt van. Amíg az emberek nem zörgetik a csajkát és a gyerekeik nem néznek könnyes szemmel az éhségtől, addig pedig ez is marad. De előbb-utóbb ezeknek a gyerekeknek üres lesz a gyomruk, és a csóri melós nem fog gondolkodni több százezer társával együtt, hogy mi legyen. Akkor simor úr és a többiek nem csak 6 mft-ról mondanának le, hanem 600-ról is akár. De addigra besz*pják.


...és akkor majd én fogok röhögni.

2010. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
A svájci frank mindenhez képest erősödik, nem a forint az egyenedüli... az elmúlt egy évben 1.5-ről 1.3-ra erősödött pl. az euróhoz képest. Ezen a Fidesz nem tud változtatni, akárki akármit is mond.
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy lakást akarták, amiért hitelt vettél fel. De miért nem tudtad forintban felvenni? Bocs, de az árfolyamoknál előfordul, hogy változnak, és ne mondd, hogy ezt nem tudtad, amikor hitelt vettél fel.
2010. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"De miért nem tudtad forintban felvenni?"


pl.:

1. mert a bankok egy része csak egy bizonyos értékhatárig adott forint hitelt (az OTP pl. 5 millióig), az a fölötti részt mindenképpen devizában kellett felvenni.

2. mert a forinthitelek jellemzően másfélszer-kétszer drágábbak voltak, mint a devizahitelek (2006ban 1 milla 20 évre frankban 6-7e ft/hó, euroban 7-8e ft/hó, forintban 10-14e ft/hó)


egyébként vissza kellene venni az arcodból, mert függetlenül attól, hogy neked van-e forint vagy bármilyen hiteled, ha devizahitelesek elkezdenek tömegesen bedőlni, azt te is megszívod, mert az egész ország megszívja. úgyhogy jó lenne, ha te is végre elkezdenél arra felé hajlani, hogy hőn szeretett pátunk és kormányunk végre tegyen már valamit, mert ennek nagyon nem lesz jó vége.


(félreértés ne essék, nem a hitelek kiváltása, átütemezése, vagy bármi hasonló hókuszpókusz a megoldás, hanem a felelősségteljes gazdaságpolitika, aminek, most nyoma sincs)

2010. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!