Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes konteósok miért vergődne...

Magyarország jobban teljesít kérdése:

Egyes konteósok miért vergődnek azon, hogy lesz oltási igazolvány?

Figyelt kérdés
A világ működésének lényege, hogy az új helyzetekre reagálni kell. Ez az evolúció során is bebizonyosodott. Orbán Viktor és bandája reagál erre az új helyzetre, amire az egész világ is. Túlélésünk lényege pontosan itt is van elásva, nagyon jó ötlet volt a védettségi igazolvány, de az oltási igazolvány még jobb. Szerintem ez remek intézkedés és nem koviddiktatúra, amit egyes konteósok állítanak. Sajnos betört a járvány az életünkbe és ha tetszik ha nem, lépnünk kell valamit. Jól döntött a világ és Magyarország kormánya is.

2022. jan. 14. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Diktatúra nem kell!!!!!
2022. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Majd akkor lesz jogos ez a kérdés, hogyha beszüntetik a dohány és alkoholáruk forgalmazását. Amíg bárki rombolhatja a saját szervezetét a kedve szerint, addig senki ne akarjon engem kötelezni egy olyan kártya használatára, aminek csak annyi a szerepe, hogy bizonyítom, hogy a kormány megvéd.


Van lehetőség oltásra. Aki beoltatja magát védve lesz a komoly tünetektől. Aki nem, az vállalja a felelősséget. Mennyivel másabb ez, mint az alkoholisták, vagy dohányosok önpusztítása? Arra miért nincs kártya, hogy én nem cigizek és így senki arcába nem fújom a füstöt?


Nem vagyok konteós. Elhiszem, hogy járvány van és azt is, hogy tenni kell ellene. De mindenki azért fizeti a TB-t, hogy betegség esetén kezelje az állam. Az, hogy összeomlik az EÜ annak a jele, hogy évekig nem foglalkozott vele senki és mindenki elfogadta a fél éves várólistát egy laborra is.

2022. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok kontejós, de 2 éve úgy "tombol" az a "halálos" kórság, hogy én semmit nem vettem észre belőle, és ha nem tolnák erőszakkal a pofámba, valószínűleg már nem is emlékeznék rá.
2022. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Én oltottként kérdezem, hogy eddig nem az volt a narratíva,hogy védettség szempontjából még jobb is átesni a víruson? Akkor mi értelme van ennek ? Ha valaki elkapja a kovidot,felmegy az egekig az ellenanyagszintje, oltasson rá egy hét múlva ?

Mondjuk szerencsére szinte semmihez nem kell itthon ez a kártya,úgyhogy szerintem ezzel nem fognak nagyobb oltakozási kedvet fognak elérni

2022. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen szembemegy azzal,hogy aki általesett a fertőzésen az is kap némi immunitást...
2022. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért szüntették meg az átesésre való védettségit, mert most az omikron gyorsan körbefertőz mindenkit, és emiatt érdektelenné válna az oltás.


Ezt magakadályozandó, gyorsan beszüntették ezt a lehetőséget, nehogy ne fogyjon a drága vakcina..

2022. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A covidoltások óta zuhantak az esetszámok, halálozások?
2022. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

"Van lehetőség oltásra. Aki beoltatja magát védve lesz a komoly tünetektől. Aki nem, az vállalja a felelősséget. Mennyivel másabb ez, mint az alkoholisták, vagy dohányosok önpusztítása?"


Már ezerszer el lett magyarázva, normális hangvételtől a zsírkrétával leegyszerűsítettig minden szinten. Valószínűleg tudod is az okát, csak neked, mnt elfogult individualistának nem tetszik.


Európa közepén egy szociáldemokráciában (azaz arra hajazó izében) élsz, ahol az állam alapvetően a kollektív hasznot helyezi az egyéni elé. Márpedig a te "vállalt" betegségeddel átadhatod a fertőzést 10 másiknak, aki amúgy nem kérne belőle.


Ha ez neked nem tetszik, akkor Európa alapvetően nem neked való. Lehet valami kívánatos szakmát tanulni és legálisan bevándorolni valamelyik vérrepublikánus USA-államba, hogy ott is vernyoghass az ittenihez képest feleakkora adók létezéséről, meg rá 2 évre arról, hogy nem bírod kifizetni a 80 ezer dolláros kórházi kezelésed 25 ezres önrészét.

2022. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

7


"Az oltás olyan, mint a golyóálló mellény, aki be van oltva, arról lepattan a vírus"/O.V./


Csak nehogy az a golyóálló mellény kényszerzubbonnyá változzon.

2022. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

#8 Én beoltattam magam, úgyhogy felőlem aztán vergődj tovább. A kötelező oltási kártyából viszont nem kérek.


Az influenza oltás sem kötelező. Aki idős, le van gyengülve az immunrendszere, alapbetegséggel küzd, annak komolyabb kockázatot jelent egy tüdőgyulladás, vagy megfázás is. Mégsem köteleznek a kollektív érdek érdekében az oltásra.


A dohányzás során kifújt füstöt a dohányos körül állók is beszívják, ami károsítja az ő szervezetüket is. Mégsem tiltották be a dohánytermékek fogyasztását és nem kötelező a leszokás. Tudom, nem lehet szívni buszmegállóban. Nyilván be is tartják. Az nem érdeke a köznek, hogyha az alapvető szabályt áthágja a társadalom akkor szigorítsanak?


Hagyjuk már ezt az ostoba demagóg azért kötelező, mert mást védesz vele félremagyarázást. Ha a valóságban így lenne, akkor nagyon sok dolgot betiltottak volna már.

2022. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!