Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes konteósok miért vergődne...

Magyarország jobban teljesít kérdése:

Egyes konteósok miért vergődnek azon, hogy lesz oltási igazolvány?

Figyelt kérdés
A világ működésének lényege, hogy az új helyzetekre reagálni kell. Ez az evolúció során is bebizonyosodott. Orbán Viktor és bandája reagál erre az új helyzetre, amire az egész világ is. Túlélésünk lényege pontosan itt is van elásva, nagyon jó ötlet volt a védettségi igazolvány, de az oltási igazolvány még jobb. Szerintem ez remek intézkedés és nem koviddiktatúra, amit egyes konteósok állítanak. Sajnos betört a járvány az életünkbe és ha tetszik ha nem, lépnünk kell valamit. Jól döntött a világ és Magyarország kormánya is.

2022. jan. 14. 09:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Én nem vagyok kontejós, de 2 éve úgy "tombol" az a "halálos" kórság, hogy én semmit nem vettem észre belőle, és ha nem tolnák erőszakkal a pofámba, valószínűleg már nem is emlékeznék rá."


Azt ugye tudod, hogy azért mert te nem láttál valamit, az még létezhet. Láttál valaha bálnát? Én még sose, mégis tudom, hogy létezik. Delfint se láttam és arról is tudom, hogy létezik.


Azért mert te nem láttál koronavírusost még sok ember halt meg benne és sokakakt megfertőzött!!!!

2022. jan. 14. 15:45
 12/17 A kérdező kommentje:

"Én nem vagyok kontejós, de 2 éve úgy "tombol" az a "halálos" kórság, hogy én semmit nem vettem észre belőle, és ha nem tolnák erőszakkal a pofámba, valószínűleg már nem is emlékeznék rá."


Azt ugye tudod, hogy azért mert te nem láttál valamit, az még létezhet. Láttál valaha bálnát? Én még sose, mégis tudom, hogy létezik. Delfint se láttam és arról is tudom, hogy létezik.


Azért mert te nem láttál koronavírusost még sok ember halt meg benne és sokakakt megfertőzött!!!!

2022. jan. 14. 15:46
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Több daganatos beteg hal meg évente, mint covidos, és kb ugyan annyi dohanyos, a ksh adatai szeint.

Eddig senki sem volt az ismeretségi körömben, aki megszenvedte a covidot, egy napos betegség.

Ceci elismerte, hogy hazudnak, összevissza írkálják a betegeket. Miben hazudtak még?

A fidesz sosem volt a becsületesség és gerinc pártja. Miért hallgassak rájuk?

CSOLLÁNY BE VOLT OLTVA!

STOP KÁRTYA!

2022. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

"Azt ugye tudod, hogy azért mert te nem láttál valamit, az még létezhet. Láttál valaha bálnát"

--- ne legyél már hülye, világjárvány van, de 2 év alatt 40ezer embert tudtak összehazudni Ceciék. Ez hol világjárvány? Daganatban 33ezren halnak meg évente. Nem veszed észre, hogy újabb szigorító intézkedéseket vezetnek be? Szinte a semmire. Fokozzák a hatalmukat, akinek nincs kártyája, azt kirekeszti a rendszer, hiaba jobb az egeszsege mint egy oltotté.


Rengetegen írják itt az oldalon is azokat a kerdeseket, hogy oltás után rosszul voltak napokig, egyeseknek maradando problemaja van. Miért nem vizsgálják ki?

2022. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"STOP KÁRTYA!"


Azt hallottam, hogy aki naponta ötször bekommenteli, annak nem lesz😂😂😂

2022. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"Rengetegen írják itt az oldalon is azokat a kerdeseket, hogy oltás után rosszul voltak napokig, egyeseknek maradando problemaja van. Miért nem vizsgálják ki?"


Mit vizsgáljanak, te retardált, egy kis hőemelkedést meg karzsibbadást?:DDD Értem én, hogy hipochonder beszarikkal van tele a világ, akik nem veszik észre, hogy egyszerűen picsognak, de ez történik.


A valóban komoly mellékhatásokat a szakemberek figyelik. Ilyen volt pl. az Astra-Zeneca körüli vérrög balhé, amin ti fogyatékosok pörögtetek nagy lelkesen. Aztán mikor egy hónapra rá kiderült, hogy maga a Covid negyvenezerszeres eséllyel okozza ugyanazt a fajta vérrögképződést, amit az AZ-oltás, arról már kevesebbet beszéltetek :DD


[link]

2022. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyes konteósok"

-- a fél ország, meg fél Európa

https://www.youtube.com/watch?v=gwqc_gm64f8&ab_channel=Sz%C3..

2022. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!