Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy hiába esett...

Jól értem, hogy hiába esett át az ember, kevesebb, mint 180 napon belül a COVID-on és van 2 oltása, február 15-től nem lesz érvényes a védettségi igazolványa?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2022. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jól érted. Ha azért kérdezed, mert meg akarod érteni benne a logikát, akkor add fel, mivel nincs benne.
2022. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A COVID után 1 hónapon belül elmentem ellenanyagszint mérésre, közel 42 ezer antitestem volt. Nem hiszem el, komolyan...
2022. jan. 14. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Ez nagy baromság, édesanyám is átesett rajta elég keményen, a mai napig nem érez szagokat/ízeket. Volt ellenanyag teszten, több tízezres az érték most hónapokkal a fertőzés után is. De mivel pedagógus, csak úgy dolgozhatna február 15-től, ha 3. oltást is vállal.
2022. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Erre mondta már ezt több orvos is, hogy hülye volt aki kitalálta.

Ez már teljesen szembemegy az orvoslással, semmi más célja nincs,

MINT AZ EMBEREKBE ERŐLTETNI AZ ÚJABB ÉS ÚJABB OLTÁSOKAT!!!!!

Amik a raktárban pihennek, hogy ne kelljen azokat hatalmas pénzért veszélyes hulladékként megsemmisíteni.

Undorító férgek!

2022. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem érted jól. A 180 napon belüli fertőzés továbbra is érvényes védettségit ad. Ez EU-szabály, nem magyar.
2022. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én mindenhol kb. ezeket az infókat olvasom:


A védettségi igazolvány február 15-től oltási igazolvánnyá alakul.


Csak az minősül oltottnak, aki három oltást kapott, vagy a második oltását hat hónapon belül kapta meg.

2022. jan. 14. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Mi a jobb, ha a világ összes betegsége ellen termelnék egyfolytában ellenanyagot, vagy ha csak akkor termel a szervezet, ha a kórokozó jelen van, ahogy az immunrendszer egyébként működik.
2022. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

6


Tényleg?! Akkor megnyugodtam! Sőt, április közepén is megyek vérvételre, kerül, amibe kerül!

2022. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

#7, meg se jelent az erről szóló rendelet, csak a tegnapi bejelentésen alapuló híreket tudod olvasni.


Azok meg pont annyira pontatlanok lehetnek, mint ahogy királyunk is csirkemellről beszélt az árfixálásnál, aztán Gulyás tegnap kijavította, hogy bizony a farhát (meg gondolom minden csirkehús) bele fog tartozni.

2022. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!