Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nincs meg a 200...

Még mindig nincs meg a 200 ezer aláírás? 😂

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nincs meg,hála a jó Istennek!Ne is legyen!
2022. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Most már azért kampányolnak a pártok, hogy egyáltalán össze tudják gyűjteni a hivatalos határidőig. Mondjuk az meglesz nekik valószínűleg. Én már a legelső "bejelentkezéskor" mondtam egy barátomnak, hogy ez tuti nem lesz meg nekik időben, mert már a kezdetekkor (amikor elvileg a legnagyobb a lendület) sem érték el a szükséges napi mennyiséget. Múlthéten még azt mondta valamelyik okos ellenzéki, hogy most hétfőre, de legkésőbb kedd vagy szerda estére meglesz a 200 ezer aláírás. Erre péntek van, és még 30 ezer hiányzik nekik, jövő hétfőre sem lesz meg.

Egyébként én nagyon szurkolok nekik, de ha nem kapják össze magukat a választásokig, akkor most sem fognak nyerni. Rettenetesen kevés a pénzük és az emberi erőforrásuk is, ráadásul még mindig nincsen egység, hiába mondogatják azt állandóan. A napokban olvastam egy cikket, miszerint "Jakab már több kérdésben is megegyezett MZP-vel". Én meg csak néztem, hogy mi van? Durván 2 hónap van a választásokig, és ott tartunk, hogy az egyik pártvezető már néhány kérdésben megegyezett a miniszterelnök-jelölttel :D Már réges régen teljes összhangban kellene lenni, és a későbbi kampány részleteit kellene finomhangolni nagymintás felmérések alapján, ehelyett még javában egyezkednek a programpontokról meg a listáról. Ahogy haladunk az időben, egyre kevesebb esélyt látok a kormányváltásra, és igen, ezzel a népszavazásosdival is rendesen besültek...

2022. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire szurkolsz a kínai egyetemnek?
2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Gyanús ez a bénázás. Annó az olimpia ellen sokkal több aláírás volt csak Budapesten, az előválasztásról nem is beszélve, amin egy hét alatt félmilliòan vettek részt személyesen. Lehet, hogy kudarcra játszanak, hogy meg legyen az indok Márki Zay lemondatásához? Szàndékosan standolnak a leghülyébb időpontokban a leghülyébb helyeken?


Az is kabaré, hogy egy ilyen dolgot nem lehet online intézni csak személyesen. Francnak sincs kedve sorba állni a hidegben aláírni.

2022. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

"Az is kabaré, hogy egy ilyen dolgot nem lehet online intézni csak személyesen. "


Indíts népszavazást, hogy lehessen online is gyűjteni aláírást a népszavazásra. :)


Azon gondolkodtam, hogy a kormányzati népszavazásnál egy gyűjtőponttal se találkoztam, mégis ki van már írva.

Aztán megtudtam, hogy ha a parlament megszavazza a népszavazást, akkor már nem is kell aláírást gyűjteni. Ez is megér egy misét. :)

2022. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van még évek kérdese mert hát vissza tartják a fideszesek.
2022. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Érdektelen témában, elkésve indult, karàcsony előtt.


Már akkor bukta volt.


Napi 4500-zal áprilisig eléri a félmilliót.

2022. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Milyen aláírásgyűjtés van már megint? Stop Gyurcsány 2.0?
2022. jan. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
De komolyan, aki a népszavazás ellen drukkól, ennyire szeretne kinai hitelből -amit nekünk kell visszafizetni- kinai egyetemet?! Nem volt még elég kommunizmus itthon?!
2022. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
17%

Dolgozik az összefingás 😂🤣


5-ös: ne beszélj már hülyeséget, a népszavazás kiírása úgy történik, hogy miután megvan a 200 ezer aláírás a parlament írja ki.


9-es: A képzés nem ideológiák mentén zajlik, hanem tudományokat oktatnak, pl. természettudomány, jog, orvostudomány stb. Az egyetemre a világ minden részéről érdeznek majd diákok, köztük magyarok is, ahogy más külföldi egyetemekre. Európában és Amerikában sok kínai egyetem van, senkinek semmi baja vele, csak a magyar ellenzék próbálja meglovagolni az emberek keletiekkel szembeni utálatát. Ez is rasszizmus. Sajnos nem tudják sokan azt sem, hogy Kína már csak névlegesen kommunista, Mao halála óta beengedik a nyugati tőkét, árut, filmeket, mindent. Annyi a különbség, hogy egy párt kormányoz.

2022. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!