Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reménykedtek ti is benne,...

Reménykedtek ti is benne, hogy áprilisban egyetlen egy szavazókörzetet sem fog nyerni Budapesten a Fidesz? :)

Figyelt kérdés

Állítólag történelmi alacsony ott a népszerűsége. Csupán 1-2 körzetet írnak ahol van esélye a Fidinek, azt is billegő körzetnek jelölik. De 2018-ban a budai, hagyományosan Fideszes kerületekben is rendkívül gyengén szerepelt a Fidesz, épp hogy nyert. Most, hogy egész Budapestet jól megszívatta, rengeteg pénzt vont el és állítólag még romákat is telepített fel, hogy érezhetően rosszabb legyen "Karácsony Budapestje", ezért lehet benne reménykedni, hogy teljesen leverik a Fideszt, mind a 18 szavazókörzetben.

Ti is ezt remélitek? (Na meg persze azt is, hogy vidéken is minél több helyen kikapjanak, de legalább egy teljesen, 100%-os ellenzéki főváros igazán szép lenne)



2022. jan. 15. 03:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Elsöprő ellenzéki győzelem elképzelhető Budapesten, de 100%-os sosem lesz. Maradjunk a realitásnál. Sokkal több értelme van.
2022. jan. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

"még romákat is telepített fel," Te mit szívsz? A fővárosba max a főváros tud betelepíteni valakiket. Szerintem Karácsony miatt akkora a csalódás, hogy ismét fog nyerni körzeteket a Fidesz Budapesten is. MZP budapesti "tömegrendezvényein" is alig vannak emberek, sok budapestinek nincs jó jelöltje, ezt a vidéki arrogáns bunkót (MZP) sokan nem csípik. Most, hogy egyre durvábban zsidózni kezdett, még kevésbé. Lásd:


[link]

2022. jan. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Nyugi, nyugi, majd kitalálnak még néhány módosítást a választási törvénynek és nem lesz itt semmi ellenzéki többségű főváros...

A kétharmad azért van, hogy bebetonozzák a hatalmukat. Másra nemigen használják.

2022. jan. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
3) Már nem változathatnak az diei váalsztásokon
2022. jan. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Erre szerintem sajnos kicsi az esély.
2022. jan. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem remény kérdése, biztos, sok a birka.
2022. jan. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha igy folytatja Budapest, majd lekoltozik a 'kozpont' Debrecembe! :)))
2022. jan. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

#1 "Elsöprő ellenzéki győzelem elképzelhető Budapesten, de 100%-os sosem lesz. Maradjunk a realitásnál. Sokkal több értelme van."


Tényleg maradjunk a realitásnál: a korábbi eredmények ismeretében megyik evk-ban vársz potenciális fideszes győzelmet egy egységes ellenzéki jelölt ellenében? Mert a legmagasabb 2018-as eredmény, amivel vitték őket 42% volt.

2022. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Én sokkal jobban reménykedem abban, hogy az ellenzék megnyeri a választásokat. Ha ez így lesz, tőlem aztán viheti egész Budapestet a fidesz, pedig fővárosi vagyok lassan 40 éve (születésem óta).
2022. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

"Én sokkal jobban reménykedem abban, hogy az ellenzék megnyeri a választásokat. "



Na márcsak az hiányozna.

2022. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!