Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MKKP (Magyar Kétfarkú...

Az MKKP (Magyar Kétfarkú Kutya Párt) valaki komolyan veszi? mert szó szerint 1 vicc párt! (például örök életet ígér) aki rájuk szavaz azok mért szavaznak rájuk? mert semmi elképzelésem sincs!

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 16:02
1 2 3
 21/25 Celtix ***** válasza:
100%

alapból a felvetés hibás, mert NEM viccpárt. 2016 óta. Az örökélet még 2006 körülről száramazik - azóta eltelt vagy 15 éve, sokak mellett ez elrohant

Lehet követni a tevékenységet:

[link]


De asszem a DK-t nem neveztük viccpártnak, mikor nyáron azt mondta, azért nem állnak bele a gyújtésbe, mert "majd benyújtunk egy törvénymódosítót". Igen, az elmúlt 12 év után volt képe ezt mondani, komoly arccal. Nagyon hatásosak voltak az eddigi ellenzéki törvényjavaslatok és -módosítók...


Az a gond az MKKP-val, hogy nem hajlandó a NER keretei között, látványos, de hatástalan szokásokat betartani, hanem inkább kreatívan megkerülik.


Az Ellenzéknl az az ember érzése, mint mikor fejjel rohan a kőfalnak valaki, azt remélve, hogy majdcsak meggyengül. Az MKKP nem hisz ebben, ás egy alagútat a fal alá. Az ELlenzék meg 12. éve rohan neki

2022. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hypno ***** válasza:

#22


Az a gond az MKKP-val, hogy a stratégiájuk - kreatív megkerülés - ipari méretekben nem működőképes.

2022. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 a fidesz komcsi párt ***** válasza:
Pl a hozzám hasonló kiábrándultak.
2022. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 zellerede válasza:
100%

Politikai görbe tükör.


Az "örök élet" arra reflektál, hogy a többi párt is olyanokat szokott ígérgetni - főleg kampányban, amit aztán többnyire nem csinálnak meg.


Az elhangzottak mellett: ez az egyetlen párt, aki nyíltan (facebook-os lájkok alapján) és transzparensen megpályáztatja a bevételének (pl. idei kampánypénz) legnagyobb részét.

[link]

2022. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 2018-ban szavaztam a kutyákra, több okból, egyfajta tiltakozás jeleként:


Egyrészről elegem volt a politikai mocskolódós kampányból mind bal és jobboldal részéről.


Másrészről a kétfarkúak legalább a kampánytámogatást valóban a közjó érdekében használták fel (Buszmegállók építése stb akciók) nem csak a értelmetlen városképet romboló és rongáló plakátolgatásra.


Harmadrészről mivel Orbánnak és Gyurcsánynak volt akkor a legtöbb esélye nyerni, ők már voltak hatalmon és a kisembereknek egyik esetben sem volt jobb. Legalábbis az én és környezetem esetén semmi különbséget nem láttam.

2022. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!