Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni?

Kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 20:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezennel kihírdetem, hogy az összefogás fog nyerni. Bár lehet a fideszek csak azért nem tudtak szavazni, mert náluk nincs internet.
2022. jan. 22. 20:30
 12/17 anonim válasza:
Kutyuli
2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzékre szavazok, de szerintem nem fognak nyerni. A magyar népnek elég győzelem lenne az, ha a 2/3 nem lenne meg a fidesznek. Én ebben reménykedek a baloldalra meg haragszom, hogy négy év alatt nem tudtak olyan embert kikupálni, aki jó legyen. Azért kapnak tőlem egy szavazatot ennek ellenére, hogy már csak azért se a fidesz kapja. Mert a fidesz engem nem támogatott, állandóan migránsozik közben meg az ukránokat hozza a nyakunkra és építenek nekik munkásszállót az én adómból és az én adómból fognak itt élni, míg a párom magyar emberként nem kap munkalehetőséget! Én viccet félretéve nagyon szeretném, ha lenne még egyszer 56, mert ezt a sok szennyet csak egy háború törölheti el! Más megoldás nincs, ezt konszolidáltan nem lehet rendezni.
2022. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Akik panaszkodnak a fideszre. Mi a panaszotok oka? Nem vagytok képesek jól fizető munkahelyet találni? :D A mai fizetésekből egyértelműen jobban lehet megélni, mint 2008-ban. Ha akkoriban jól ment nektek mostanra meg sikerült elcsórósodni az nem hinném hogy bármilyen párt hibája lenne, vessetek magatokra
2022. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Az eszement, aljas szexuális gyűlőlködésük miatt fogok ellenük szavazni, pedig minden mással egyetértettem a fidesszel idáig.
2022. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Senkire.
2022. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14: A fideszesek gyakran jönnek ezzel az érvvel, azonban:


Egyrészt: bár óriásit nőtt a GDP, a forint értéke azóta szinte megfeleződött. Euróban mérve csak kb. 10-12%-kal kerültünk közelebb az EU átlaghoz egy főre eső GDP-ben, a háztartások fogyasztási kiadása pedig 10 év alatt mindössze 6%-kal nőtt, miközben a Balti-államok vagy Románia 15-30% közötti növekedést is produkáltak ugyanennyi idő alatt. A forint gyengítése vélhetően tudatos volt, hogy el lehessen adni a népnek a hatalmas GDP növekedést forintban. Szóval elvesztegetett 12 esztendő volt ez, ami az EU-források hatékony felhasználását illeti.

(Az adatokra tudok hiteles forrást adni, ha kell.)


Másrészt: rengeteg olyan szavazó van, akik nem ilyen anyagias szemmel a közelítik a politikát. Nem azt nézik, hogy ők maguk jobban vagy rosszabbul élnek-e, hanem érték-alapon szemlélik a dolgokat, elrugaszkodnak ezektől a napi anyagi szempontoktól. Tipikus példa erre a demokratikus értékek, jogállamiság kérdése, amire sokan rezonálnak, és nincs köze ahhoz, hogy jobban vagy rosszabbul élnek.

2022. márc. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!