Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti kizárólag a...

Fideszesek! Ti kizárólag a magas ingatlanárak miatt szavaztok a Fideszre, vagy van más oka is?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték. Mi magyarok vagyunk. Ha valakinek van lakása, magas ingatlanárak mellett, az szeret kárörvendeni mások nyomorán akinek nincs. Ez egyszerűen magyar mentalitás, gyűlöljük egymást mi magyarok, és imádjuk nézni ha más valaki szenved, valamint szeretjük saját magunkat felsőbbrendűnek érezni. Ez ősi magyar mentalistás, le se tagadhatnánk.

A kérdés, hogy te jómagad, ha őszinte vagy magadhoz és a világhoz, akkor valójában a Fidesz ingatlanár növelő politikája miatt szavazol a Fideszre? Egész Európában nálunk növekedtek a 2. legnagyobb mértékben az ingatlanárak 2010 óta, úgy hogy a gazdaságunk, a bérek itt növekedtek az egyik legkevesebbet.

Tehát nyilván az ingatlanár növelés az mesterséges, és erősen politikai kérdés.



2022. jan. 20. 05:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Én azért mert hatósági árassá tették a farhátat.


Erzsike voltam 88 éves

2022. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
9/ itt a covid alatt dobálózhatsz ilyenekkel higy mennyit vártál de még mindig magyarba vannak az eggyik legjobb orvosok . Volt tapasztalatom nemzetkozi szintéren es szakmailag se ausztriáé se a Németeké nem közelíti meg a magyar szakemberek tudását
2022. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 szántóvető ***** válasza:
68%
farhát árstop,ingyen krumpli.
2022. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

#13 Leírtam, hogy ez 2018-ban volt, nem a COVID alatt.


A szakszerűségről vitázhatnánk. 6 hónapig orvosról orvosra jártam a problémámmal. Annyi volt a panaszom, hogy a járás komoly fájdalmakkal jár, bicegek és nem tudok kiegyenesedni. Egyik orvos küldött a másikhoz, már neurológián is voltam. Végül megállapították, hogy valószínűleg elmozdult egy csigolyám, gyógytornázzak és visszarögzíti a háti izomzat. A tornától csak komolyabb fájdalmaim lettek és ki is fakadt a sérvem. Amikor már lábra állni nem tudtam a fájdalomtól és a cataflan sem hatott elküldtek CT-re, előtte nem tartották fontosnak. Ott megtalálták a kifakadt sérvet. Ezután kellett 9 hónapot várnom a műtétre folyamatosan fájdalomban.


Nem tartottam szükségesnek ennyire kifejteni. Azóta inkább magán kivizsgálásra járok.

2022. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
12%

Magyarázza már meg nekem valaki, hogy az a ~20-25M Ft vissza nem térítendő támogatás, amit kizárólag a nagycsaládosok és (legalább) középosztálybeliek érhetnek el mégis hogy növelték meg az ingatlanárakat a háromszorosára az egész országban? Hogy lett egy 40 milliós házból 120 milliós attól, hogy egy relatív szűk réteg kapott a zsebébe húszmilliót? És hogy van az, hogy már a CSOK bevezetése előtt meglódultak az árak?


Az eddig elérhető alacsony kamat (nem csak a támogatott, a sima piaci kamatozású hitel is olcsó volt eddig) egyrészt csak egy elég közvetett következménye a fidesz poltikájának, másrészt erre egy alapvetően pozitív dologként szoktunk gondolni, és nem mellesleges tőlünk nyugatra is olcsó a hitel, ez nem egy itteni specialitás. Szóval erre nem ér kenni.

2022. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 szántóvető ***** válasza:
100%

15-lakhatási válság:sokkal kevesebb ingatlan van mint amennyire szükség lenne.

infláció.

és ne csak a 100 milliós ingatlanból indulj ki mert a támogatás lecsapódik az 10 milliós körüli ingatlanon is aminek az ára rögtön megduplázódott.

2022. jan. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
#16: se nem lett harmadannyi lakás, mint 2009-ben, se nem lettünk háromszor annyian az országban, sőt... szóval ez még mindig elég gyenge lábakon áll. Inflációval korrigálva is 3x körüli lett az áremelkedés, szóval ez sem magyarázat. Hogy csapódhat le 80 milliós növekedés formájában a pesti házakon az, hogy 10 milliót emelkedik a falusi panel ára?
2022. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 szántóvető ***** válasza:
43%

17-

"se nem lett harmadannyi lakás, mint 2009-ben"-arra célzol hogy a szocik százezrével bontatták le a lakásokat?bizonyítsd.

"se nem lettünk háromszor annyian az országban, sőt..."-a migránsgyűlölő fidesz hozatott be 57 ezer migránst akik nem aprajafalvára hanem a fővárosba költöznek.

"Hogy csapódhat le 80 milliós növekedés formájában a pesti házakon az, hogy 10 milliót emelkedik a falusi panel ára?"-egyrészt az országon belüli elvándorlás,másrészt a migránsok tízezrei miatt és máris ott tartunk hogy miatt nincs elég lakás ami miatt rögtön legalább duplázódnak az árak.

plusz ott van még az európaelső infláció ami miatt a többszörösére nőttek az építési költségek:így lesz az egykor 40-et érő ingatlanból 120,mert úgyis megveszi valaki.

2022. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
39%

#18: mi... miről beszélsz? :D Ki mondta hogy a szocik házakat bontottak? Meg milyen 57 ezer migráns? :D Sok volt tegnap a kápszi? Ha be is jött az országba 57e ember, közben a másik irányba egészen biztosan több ment el. És ismét, az ingatlanárak inflációval korrigálva is hatalmasat nőttek.


Értem én, hogy nem tudod, hogy miért nőnek az ingatlanárak, csak azt nem, hogy akkor miért osztod az észt ilyen magabiztosan. :)

2022. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 szántóvető ***** válasza:
0%

" miről beszélsz? :D Ki mondta?"-te."se nem lett harmadannyi lakás, mint 2009-ben"

"Meg milyen 57 ezer migráns?"-ezt nálad okosabb emberek,politikusok állítják.

"A kormány 2019-ben 55 ezer, de még 2020-ban, a járvány idején is 43 ezer Európai Unión kívüli migránst telepített be Magyarországra."

más:csak a fidesz által beismert letelepedési kötvényesek száma közel 20 ezer,de feltételezem hogy ezen is hápogni fogsz.

"Értem én, hogy nem tudod, hogy miért nőnek az ingatlanárak, csak azt nem, hogy akkor miért osztod az észt ilyen magabiztosan. :)"-szépen levezettem,úgyhogy hápoghatsz tovább.momdjuk nem lep meg hogy másra nem futja,őszintén mondom hogy nem vártam tőled mást az első kommentedet olvasva.

2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!