Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha tényleg olyan...

Szerintetek ha tényleg olyan sok a koronavírus fertőzött és tényleg nem bírja az egészségügy a terhelést, akkor miért nem állítják le az országot pár hétre?

Figyelt kérdés
Ha 2-3 hétig mindenki otthon maradna megint gyorsan lecsengene. Annyit meg mindenki ki tud bírni otthon.
2022. jan. 20. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

"Gyakorlatban meg arra volt jó, hogy lecsökkentette a fertőzéseket, de nem szűnt meg a járvány."


Hol láttál ilyet a gyakorlatban?


Én azt láttam, hogy amikor "lezárások" voltak, akkor ugyan nem mehettem ki egy parkba levegőzni, de a boltban lehetett nyomorogni 500-an, a sávos nyitvatartások miatt.


Lehet az oltás mellett mindenféle érveket felhozni, ugyanakkor az izoláció hatásosságát megkérdőjelezni nettó hülyeség. Mert ha nem működik az izoláció, akkor azt feltételezed hogy van olyan vírus amit átjut a betonfalon...

2022. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Az emberek átlagos egymáshoz viszonyulása és a gazdaságként emlegetett valami veszteségei a leggyakoribb okai annak, hogy nem lehet megvalósítani a teljes zárást. Pedig egy globális, időben összehangolt háromhetes zárás lenne a megoldás erre az egész mizériára, - ami nem érdeke azoknak a szemétládáknak, akik mások nyomorán gazdagodnak púposra.
2022. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!