Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy annyira gyűlöli...

Hogyhogy annyira gyűlöli mindenki a Fideszt, de valahogy eddig minden momentumában beégette magát az ellenzék?

Figyelt kérdés
Nem kérek én bérkérdező, meg birka meg krumplis, és a hasonszőrű felettébb intelligens hozzászólásokat, csupán érdekel, hogy az huhhdenagyon erős összefogás miért nem mozgat meg szinte senkit? Ez az aláírásgyűjtés is valami komédiába illő volt.

2022. jan. 20. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Szokták azt mondani csoportokra hogy nem ők vannak többen de ők a leghangosabbak. Na ilyesmi van a hőbölgő ellenzékieknél is.
2022. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#2 Kezdem én is ezt érezni a témakapcsán. A békemeneten is ment az érvelés, hogy mert buszoztattak sok embert, és a többi, de könyörgöm 1 millió embert nem lehet felbuszoztatni szándéka ellenére főleg nem, és csomó kormánypárti így is otthon ült. Míg az ellenzék békemenete egy általánosiskolai tűzriadó szintjét alig ütötte meg. Azért ez árulkodó.
2022. jan. 20. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Én is utálom a Fideszt, de előbb egy kormányzóképes, épkézláb ellenzék kéne, akire lehet szavazni, nem egy ekkora kupleráj banda.
2022. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

A békemenetet 24 órában minden csövön reklámozták. Ezzel nem lehet összehasonlítani az ellenzék elérést.


A mostani választáson pl. lesz 1800 ellenzéki óriásplakát és 15 ezer fideszes. Nagyságrendileg sokkal több embert elér a kormány propagandája.

2022. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Én inkább kormányt hagyom tovább kormányozni, minthogy ilyen ellenzékre voksoljak, pedig nem vagyok egy elvakult hívőjük egyáltalán. Én elismerem a hibáikat is, de a jó oldalukat is.
2022. jan. 20. 19:47
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Akinek elege van annak nem kell propaganda egyáltalán, hogy megtalálja a saját oldalát.
2022. jan. 20. 19:48
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
#2 ki szerint voltak egymillióan?
2022. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Mar pontosan nem tudom mennyien, csak mondtam egy szamot, de a lemyeg hogy hatvanyosan tobben.
2022. jan. 20. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
#8 szerintem százezren se voltak.
2022. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A fideszmédia mindig felszorozza a létszámot.


Nem félmillióan, legfeljebb hetvenezren vehettek részt a 2021-es Békemeneten

[link]

2022. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!