Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki összefogás...

Az ellenzéki összefogás újabban miért tartja olyan fontosnak a rezsicsökkentés megőrzését? Mi az oka, hogy már ők is ezzel kampányolnak, nem csak a Fidesz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 21:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%

Amiben biztos vagyok. A baloldali kormányzat újra eladná a közműveket, mert hát -ugye- piaci alapokra kell helyezni, ami hasonlóan mint Romániában azonnali emelkedéshez vezetne.


Nem igazán indok, hogy a rezsicsökkentés a gazdagoknak kedvez, "mert ők olcsóbban fűthetik fel a medencéjüket", mivel ők háromszoros gázárral is fel fogják fűteni.

Ugyanakkor 100 ezres nyugdíjból nem mindegy, hogy 20-30, vagy 40-50 ezret fizetsz rezsire.


És igen. Beindítanák újra egy "otthon melege" programot.

2007-ben jelentkeztem rá. Fűtéskorszerűsítésre 1.5 milliós árajánlatot kaptam, melynek a felét -ha nyerek- visszatérítik. Végül a programon kívül megcsináltattam ötszáz valahány ezer forintból.

2022. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hypno ***** válasza:
67%

#21


Ezt hazudja a fidesz 0-24-ben minden szócsövön ahol csak bírja.

2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
10%
MZP is hazudik.
2022. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 a fidesz komcsi párt ***** válasza:
100%
Mert a Fidesz vádaskodott.
2022. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Dzsoki ***** válasza:
31%
Azért,mert népszerű intézkedés,csak MZP,már az elején megmondta,hogy ellenzi. Most kapkodás van,mindent megígérnek,azután,ha nyernének,akkor az eredeti,az MZP változatot valósítanák meg. Piaci alapra helyezni mindent. Egyébként,nem lehet a balközepet a szélső baloldallal és a szélső jobboldallal összefésülni! Nekem legalábbis képzavar,hogy akik egyetértenek avval,hogy rázzák magukat az Andrássyn,bár azt sem tudják,hogy fiúk vagy lányok,azokkal egy táborban lenni,akik ezeket,előre,szándékosan zápított tojásokkal dobálták meg.
2022. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!