Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kedveznek ilyen látványo...

Miért kedveznek ilyen látványosan a baloldali kérdéseknek itt a moderátorok?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdést Karácsony Gergellyel kapcsolatban, amiben semmilyen agresszív megnyilvánulás és semmilyen obszcén szó sem szerepelt. Természetesen törölték 5 percen belül.

Én meg ha bejelentem a "Magyarország farhátra megy nem előre?" kérdést, mint egyértelmű provokáció, akkor nem történik semmi.

Ti is észrevettétek, hogy a moderátorok a balosoknak kedveznek?



2022. jan. 21. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Na mesélj, mi volt pontosan a kérdésed, és megmondom, hogy miért törölték.
2022. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Na mesélj, mi volt abban a kérdésben pontosan? Mert ez így vagy kamu, vagy nem.
2022. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Most is a "balosoknak kedveznek" amikor nem törlik a kérdésedet már 4 perce?
2022. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Maradjunk annyiban, hogy töröltek nekem balos kérdéseket, amikre te azt mondod, hogy fent maradnak egyértelmű provokáció mellett is.

De abban is maradhatunk, hogy a moderátoroknak az esetleges (ha esetleg megkérdőjeleznéd a függetlenségüket) függetlenségük mellett megvan a józan eszük és tudják mifolyik az országban. Nem, nem a nemváltó óvodások határmenti illegális bevándorlásáról beszélek..

2022. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

(Szinte) mindenhova betették a lábukat, ahova picit is több ember látogat.

Most ezt nem jól fogalmaztam meg, de aki tudja, érti….

2022. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, ez nem csak a kérdéseknél, a válaszoknál is így megy.

Amikor 2 másodperc alatt eltűnik egy kommentem, amiben leírtam, hogy a kérdésben hazugság van - közben meg ott virít második napja olyan megszólalás ami konkrétan Orbán megöléséről szólt, akkor nem nehéz felismerni, hogy kik vannak előnyben ezen a fórumon.

nem feltétlen a modik oldaláról, hanem mivel a ballibek vannak többen és még ráadásul egyszerre több account-ról saját maguknak válaszolgatnak, pontoznak fel-le, így a feljelentgetések is azonnal mennek egy nem tetsző kérdés avgy válasz után nagy számban. Amire a modik persze reagálnak.

2022. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Na köhögjed már, mi volt az a kérdés? De szó szerint ám, ne moderáld magad!
2022. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
#7 vicces, hogy látok pár ilyen paranoiás gondolkodású ember. Csak tudnám az ilyen következtetések miből jönnek egy anonim oldalon. Ha nem értenek egyet veled az nem véletlenül van és nem is azért mert te tudod jól mindenki más meg hülye. Én hányszor megkaptam, hogy van már az oldalon 20 kérdésem meg saját magamnak pontozom fel másnak meg le.. szín tiszta paranoia.
2022. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Tessék menni misére, és akkor ott kevesebb az ateista... Vagy lehet nézni azt a hatszázhúsz zseniális tévéadást, felcsapni az ötvenféle arcba nyomott újságot, látogatni a kongó stadionokat, eljárni a polgári körbe, biztos van a Németh Szilárdnak meg a Bayer Zsoltnak is valami kulturális estje, de legalábbis pár ezer négyzetméter épület hozzá... Hihetetlen érzéke van egyeseknek ahhoz, hogy begázoljanak a végtelen sivatagból az erdőbe, azt számon kérjék, hogy mért vannak ott fák.


Az a baj, hogy a Fidesz - az eszmei magot leszámítva - nem a politizálókra épít, hanem pont azokra a tömegekrere, akik csak úgy vannak bele a világba, mint befőtt a soron. Persze, hogy ahol bármiféle eszmefuttatás folyik, ott nem tudnak kellő számban megjelenni se. Ahhoz nem az "elbutított ország felett jól lehet az urat játszani" stratégiát kellett volna építgetni.

2022. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!