Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók tényleg...

Ellenzéki szavazók tényleg nem értik mennyire jó a jelenlegi kormány vagy csak simán Orbán fóbia vezérli őket???

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy míg a kormány az elmúlt évtizedben megkönnyítette a polgári családok életet, helyrehozta a Gyurcsány korszak hibáit pl. stabilizálta a költségvetést, bevezetett számtalan jóléti intézkedést, CSOK, felújítási támogatás, nagy családos adókedvezmény, 13 havi nyugdíj, rezsi csökkentés, adó csökkentés, és számos hasonló. Míg közben a baloldal csak károgni nyavalyogni tudott. De említhetném a kerítést, az arany vásárlást, tankok és repülők vásárlását, autópálya építés felújítás, stb. Szóval számtalan szinte megszámlálhatatlan kedvezmény, fejlődés mellett stabil nyugodt kiszámítható életet biztosít ma Magyarországon mindenkinek.

Ennek ellenére semmi nem jó, és jószerivel semmi nincs az ellenzék programjában csak az hogy váltsuk le!

Tehát tényleg ennyire elvakultak vagy nem tudják mennyire jó dolguk van?



2022. jan. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
10%
Tőlük értelmet ne várj.
2022. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
20%
A jelenleg élő magyaroknak mindenkinek meg kell halnia, hogy ennek vége legyen. Mert neked is igazad van, de közben a másiknak is, aki az ellenkezőjét gondolja, és ennek csak akkor lesz vége, amint kihaltunk
2022. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
13%

a globalistákkal baj van, kiszolgáltatnák kiárusítanák az országot a globáltőkének... Odáig jutott a dolog:

A magyarság megmaradása a tét.

2022. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
18%
Ellenkezesbol szavazok az osszefogasra, csak is a balhe kedveert :) Jo vicc - nem? :)
2022. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért, de a kormány az elmúlt években több baloldali intézkedést hozott, mint jobboldalit. Akkor végülis mi a problémád a baloldallal? Jót mosolyogtam ezen a listán, de péntek este nincs kedvem cáfolatot írni. Legyen kellemes hétvégéd, dugj egy jót, az talán megnyugtat.
2022. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%
És mivel könnyítette meg a Fidesz a polgári családok életét? Konkrét példákat mondj!
2022. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
72%
Táncsics
2022. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
11%

Ahogy én tapasztalom főként az Orbán-fóbia.


Amúgy meg mind jobban él, mint az előző kormányzásban. A memória ugye meg elég rövidtávú.

2022. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
De értem én tényleg nagyon jó a kormány. Ha a viszonyítási alap Szomália, vagy Etiópia.
2022. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
Gyakorin néha nehéz eldönteni, hogy ki trollkodik és ki gondolja komolyan, amit leírt. Én független vagyok, a fideszt is utálom, de ez ellenzéki összefogás se sokkal jobb. Viszont az megnevettet, amikor egy fideszes beszél az elvakultságról és hogy mennyire jó dolgunk van, épül-szépül a zország... :D
2022. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!