Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, titeket...

Ellenzéki szavazók, titeket zavar vagy nem, az egyes jelenlegi önkormányzati tisztséget betöltő ellenzéki OGY jelöltek?

Figyelt kérdés

Főleg az ellenzéki szavazók véleményére lennék kíváncsi, közülük is elsősorban, azokéra, akik el mennek az előválasztásra szavazni.


Így az elején én egy erősen a bizonytalanok táborát erősító (talán) ellenzékre hajló szavazó volnék. 27/F


Engem nagyon zavar az, hogy a 2019-es önkormányzati választáson elnyert polgármester, alpolgármester vagy képviselők indulnak az OGY választáson is...! pl. Berg Dániel, Orosz Anna, Barabás Richárd..stb kérdezném ez helyén való?! Mert szerintem ez undorító pozíció hajhászásnak tűnik a részükről, legalább is az én szememben.


Ha mindig is az OGY-ba akartak bekerülni és ott képviselősödni, akkor miért indultak el a 19-es önkori választáson?! Miért nem adták át 19-ben olyan párt tagoknak az indulás esélyét? akik szívesen megelégszenek az önkormányzati politizálással és ki is töltik a mandátumukat. 19-ben ezek az emberek, elvették a lehetőséget másoktól, csak hogy valamiféle pozícióhoz jussanak...legalább is nekem most ez jön le róluk és ritka undorító.


Vagy rosszul látom a dolgokat kedves ellenzéki szavazók? Meggyőzhető vagyok, de azt az érvet kérlek ne írjátok le nekem, hogy a Fidesz ellen bárki IS jó lesz, ez pártbirka tempó és magamat nagyon nem tartom egy párt logó és párt szín utáni bégető pártbirkának. Nekem fontos a jelölt és, hogy eddig és ezután mit fog dolgozni. A sz.rt ne cseréljük le a f.sra, mert úgy nem sok értelme van az egésznek.


2021. máj. 14. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nemigen vagyok ellenzéki szavazó, de szerintem ez a legkisebb baj az ellenzékkel.
2021. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Molyember ***** válasza:
0%

Napi "Nem vagyok fideszes, de..." kérdés. :)

Kérdező, a Fideszt le kell váltani. Muszáj, mert előbb-utóbb Fehéroroszország lesz itt is. Azoknak kell indulniuk az Ogy választáson, akiknek a legtöbb esélyük van.

Érdekes ez a "szart a fosra" hasonlatod. Mármint az az érdekes, hogy valós párhuzamot látsz egy esetleges pozíció hajhászás (mint írod) és az ország rendszerszintű szétlopása és leépítése között. Szerintem ezek nincsenek egy szinten. Gondolom, ebből jön az, hogy "hát de akkor ezek is lopni fognak". Lehet. Lehet, hogy lopni fognak, a Fidesz viszont BIZTOSAN lopni fog, ha marad. És a Fidesz nemzetközi kapcsolataiból kiindulva még az lesz a legkisebb bajunk, hogy lopnak.

2021. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, ahogy fent írtam, én minden véleményt és érvet elfogadok csak egyet kivéve, 'hogy a Fidesz ellen bárki IS jó lesz'...a pártbirkákból és a pártbirka tempóból elég volt. Köszönöm.
2021. máj. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!