Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval akkor még sem lesz...

Szóval akkor még sem lesz ellenzéki népszavazás. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 22. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
#5 Semmi problémám nincs. Csak neked lehet problémád ha kiemelve sem tudod az általad olvasottat megérteni. Ha neked ez nem probléma én azt sem bánom!:-)
2022. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#9

De, ez egy ellenzéki népszavazás, mert az ellenzék kezdeményezte. Egy szóval nem mondtam olyat, hogy bármilyen népszavazási ügy pártok mentén zajlana. Inkább iratkoznál be egy szövegértési kurzusra az idétlen krumplizásod helyett.

2022. jan. 22. 19:52
 13/22 A kérdező kommentje:

#11

De, én tökéletesen megértettem mindent.

2022. jan. 22. 19:53
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésben az írod, hogy "szóval mégsem lesz". Utána a válaszodban elismered, hogy lesz, csak eltolják az időpontot. Direkt ferdítesz, vagy azt sem tudod hirtelen mit akarsz össze handabandázni.
2022. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 qkker1 ***** válasza:
65%

"Igen, elolvastam. Mi a problémád?"


Az, hogy jó fideszes pártkatonaként azt sugallod a kérdéseddel, hogy soha nem lesz népszavazás az ellenzéki kérdésekről, valójában pedig, csak a választásokkal együtt nem lesz, és később megtartják!

2022. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%

#15 Egészen az első megjegyzésig igazad volt, hogy nem marad el a népszavazás, csak nem lesz meg áprilisban.

Onnantól viszont csak pattogsz egy hülyeségen feleslegesen, mert nincs más mondanivalód és nem vagy képes elismerni, hogy kedvenceid buktak - megint - az újabb tervükkel.

2022. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

#17 Ha nem direkt ferdítesz, akkor viszont képtelen vagy egy egyszerű kérdést is megfogalmazni "drága".


"Szóval akkor mégsem lesz a választás napján ellenzéki népszavazás?" Így lenne helyes a kérdésed.


Tanulj meg szöveget fogalmazni, mielőtt mást fedsz meg a szövegértése miatt.

2022. jan. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

"ha a fidesz csalással ugyan, de győzni tudna."


Nem történt még semmi de te előre eldöntötted, hogy csalnak.

Igaz, feljelentést nem teszel mert te is tudod, hogy nincs igazad de csinálod a feszkót a táborodban.


Miért jó ez neked?


Ha nyer a Fidesz az is tisztességes lesz, ha veszít az is.

Elég sok ponton ellenőrizve van egy szavazás, a csalás kb kizárt. Olyan mértékben biztosan ami egy országos választást befolyásolni tud.

2022. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

Én örülök neki, hogy nem aznap lesz.

Technikailag is iszonyú munka lenne még azt is aznap csinálni. Így is ott leszünk kb éjfélig. A szavazatszámlálónak járó fizetés pedig nem lenne több a jóval több munka ellenére sem.


Legyen külön, akár egy héttel később, tök mindegy, de külön. Akkor külön kapunk rá pénzt.

2022. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19 Valamit félreértettél.

A népszavazás április 3-án lesz, a választás napján, azzal egyszerre.

A kérdés egy MÁSIK népszavazási kezdeményezésről szól, amit az ellenzék indított és az lesz majd pár hónappal később.

2022. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!