Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szabazók! Az ellenzéki...

Fidesz szabazók! Az ellenzéki érzelmű szavazókat, az átlagembereket is gyűlölitek, bűnös embereknek tartjátok őket, vagy csak a politikusokat?

Figyelt kérdés
Nagyon durva viták alakulnak ki itt is, meg a Facebookon is, sokszor nagyon undorító dolgokat kívánnak is másnak. Be kell valljam, fideszes emberektől gyakran olvasok undorító személyeskedő kommenteket, ahol az ellenzéki ember valamit leír, aztán a fideszes kommentelő vissza ír, akár olyat is, ami büntetendő is lehetne. Ezt csak ezért kérdezem.
2022. jan. 23. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Se s politikusokat, se a szavazóikat nem gyűlölöm. Ettől függetlenül megvan róluk a véleményem, de semmi rosszat nem akarnék nekik.

Na jó, mégis: tapasztalják meg, milyen lenne egy moslékos kormányzás, de csakis úgy, ha mi kimaradhatunk belőle .

2022. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
1! Sajnos mi sem maradhatunk a Fidesz uralomból, pont ezért nem vagyok fideszes.
2022. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Én pont ellenzékieket szoktam látni fröcsögni nagyobb arányban:D


De amugy nem utálok senkit mert nem értünk egyet politikailag, a legjobb haverom is ellenzéki. Nem tehetnek róla hogy nem látnak tisztán. Viszont az ellenzéki politikusokat megvetem, mert ők tudatosan csinálják azt amit. Igaz azt tegyük hozzá, hogy a kormánypárti politikusok sem egy szentek.

2022. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3%

"Be kell valljam, fideszes emberektől gyakran olvasok undorító személyeskedő kommenteket"

Biztos van ilyen, de ellenzéki kommenteket nem szoktál olvasni, vagy ha ellenzékiek akasztanának fideszeseket, az nem éri el az ingerküszöbödet?

2022. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
A mostani kormányzás is moslékos szerintem. Viszont én független vagyok, a fideszt utálom, az ellenzéki összefogás meg egy impotens banda. Kár, hogy nincs valami értelmes párt, amelyikkel azonosulni tudnék.
2022. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tehetnek róla hogy nem látnak tisztán."


Nézd, kit néznek folyton hülyének meg hazudnak nekik 0-24-ben? Nem nekünk ellenzékieknek, én pont at tapasztalom, hogy a fideszesek élnek egy álomvilágban, ahonnan nem lehet kirángatni őket, akkor sem, ha szó szerint átélik az ellenkezőjét annak, amit hinniük kéne.

2022. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne büdös bárki? Egy cigány miniszterelököt éltetünk már 10 éve, akit egy másik cigány váltana le.
2022. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#4

Elérné, ha olvasnék ilyet ellenzéki kommentelőtől, de tőlük nem szoktam.

2022. jan. 23. 20:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek előítéleteim, én mindenkit utálok 🤣
2022. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dzsonszi ***** válasza:
35%

Senkit nem utálok, sőt le se nézek azért mert ellenzéki. Mindenki más szempontok alapján áll hozzá dolgokhoz, más helyről tájékozódik, mindenkit máshogy vezetnek meg, többfélék vagyunk sokféla tapasztalattal, és ezek alapján alkotunk véleményt.

Azokat viszont nagyon is lenézem, akik hagnosan fröcsögve szidják a másikat mert épp nem ellenzéki vagy Fideszes. (Én az ellenzék oldaláról ezt többször tapasztalom, de ez nyílván csak az én meglátásom)

2022. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!