Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fogtok szavazni a...

Hogyan fogtok szavazni a gyermekvédelmi népszavazás 3. kérdésére: „Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések”?

Figyelt kérdés
A Fidesz kezdeményezésére az országgyűlési választással egy időben szavazhatnak a választópolgárok a gyermekvédelmi népszavazásról.

2022. jan. 23. 20:24
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
77%
27: az nem jó ha széttéped, mert be lehet helyette csempészni egy msikat is! Húzd be az IGEN-t!
2022. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
79%
#30: ez butaság, pl én is fogok számolni. Szavazó körök szerint ellenőrizheto az eredmény.
2022. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
amúgy sem lehet, szóval teljesen értelmetlen kérdés
2022. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
85%
A legbiztosabb és a legkifejezőbb: 4 IGEN!
2022. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
77%
#31: az közhiedelemmel ellentétben ez sem igaz. Szavazat számláló szoktam lenni sok éve. Nagyon komolyan el kell számolni MINDEN szavazólappal. Azzal is ami nem került felhasználásra. A rontottal is. Mindennel. Egy szavazólap az speciális papírra van nyomtatva, hamisítványt másolni is nehéz belőle.
2022. febr. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

35: Én már sok lehetetlen történetet láttam megtörténni!

A bizalmat csak egyszer lehet elveszíteni, és azon már túl vagyunk!

A 4 IGEN a legbiztosabb megoldás.

2022. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
75%

#36: nincs bizalom. Nem bízni kell hanem ellenőrizni. Mindenki mindenkit. Ezért vagyunk ott független számlálók, valamint ellenzéki és kormánypártiak.


Túl sok energiát töltenek egyesek a választási csalási ötleteléssel. Pedig nem ott van a lényeg. Ha ott lehetne választást nyerni akkor teljesen felesleges volt a gyerekeseknek visszado, nyugdíjasoknak 13. havi és rengeteg más intézkedés. Akkor minek ha választási csalással lehetne nyerni?

Ez az ország még mindig demokrácia. Így az fog nyerni akire a legtöbben szavaznak.

2022. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

37: "Ez az ország még mindig demokrácia. Így az fog nyerni akire a legtöbben szavaznak. - Vicces vagy, de nem győztél meg! (sajnos)

" Én már sok lehetetlen történetet láttam megtörténni!

A bizalmat csak egyszer lehet elveszíteni, és azon már túl vagyunk!"

Fenntartom!

2022. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
62%
#38: akkor higgy a hülye összeesküvés elméletekben, szavazni menni is minek, ugye?
2022. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy olyan országban ellenőrizni, ahol még az Ország Házában is karámba vannak kényszerítve az újságírók, ahol semmi hátrányt nem jelent, ha egy miniszter vagy képviselő nem hajlandó válaszolni, vagy szemrebbenés nélkül hazudik!

Feltétlen elmegyek szavazni, és 4 "igent" fogok beikszelni!

2022. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!