Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az LMBTQ emberek...

Most akkor az LMBTQ emberek támogatják kiskorúaknak a nemátalakító kezelésekről való tájékoztatást vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, kérem, hogy mindenki maradjon türelmes.

Az van, hogy tényleg nem értem. Volt itt egy kérdés (nem csak itt, ez általában kérdés), hogy szeretnénk-e, hogy bemenjenek a gyerekekhez LMBTQ-sok érzékenyíteni erről a témáról. Minden LMBTQ ember aki kommentelt arra fektette a hangsúlyt, hogy senki nem szeretne ilyet.

Oké, de akkor ezek szerint ellenzik is? Mert erre viszont az volt többüknek a volt válasza, hogy persze, miért ne, hisz nem ártanak vele senkinek?

Akkor viszont eléggé megalapozott az emberek félelme ezzel kapcsolatban nem?

Mert valljuk be, hogy a "senki nem akar ilyet" állítást eléggé keresztülhúzza az, hogy "amúgy miért ne menjenek?".



2021. dec. 7. 19:55
A kérdező szavazást indított:
LMBTQ ember vagyok és támogatnám, hogy nemátalakításról érzékenyítsenek kicsiknek
Nem vagyok LMBTQ ember de támogatnám, hogy nemátalakításról érzékenyítsenek kicsiknek
LMBTQ ember vagyok és nem támogatnám
Nem vagyok LMBTQ ember és nem támogatnám
44 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
68%
Azt támogatjuk, hogy a hozzád hasonlóan gyűlölet propagandának bedőlő személyeket, akik 2015-ben elhitték a migráns propagandát, most meg ezt, hogy azokat tegyék cselekvést kizáró korlátozás alá... így legalább nem szavaznátok...
2021. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

Aha... hát ez az elfogadás tekintetében amit akartok eléggé kontraproduktív lenne nem gondolod?

A kérdésre mellesleg egyáltalán nem válaszoltál... talán kerülöd?

2021. dec. 7. 20:00
 3/76 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak a szánalmas agymosott fidesztálibok agyréme hogy itt bárki is nemváltásról akarta érzékenyíteni a gyerekeket az óvodában. Egy újabb szalmamáb, egy kitalált mumus, amitől majd a nagyságos Orbánusz Vkiktóriusz Generalisszimusz Kormáynzóúr megvédi a kereszténynemzethy magyar népet.
2021. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
66%

Belinkelek egy Ady Verset ízlelgesd és elemezd..


A mesebeli János


Bajban van a messze város,

Gyürkőzni kell a Halállal:

Gyürkőzz, János, rohanj, János.

Királyfiak s nagy leventék,

Ha palástjukat ott-hagyták:

Rohanj, ha rongy is a mentéd.


Mesebeli király-lyánnyal

Hogyha akarsz találkozni:

Hadakozzál a Sárkánnyal.


Csak a mese s csak az átok

Tartott eddig így-úgy is még

S jók e csakok s e csalások.


Így csináltad ezt már régen,

Van egy kis tapasztalásod

Csalatásban és fenében.


De csinálod, mert csinálod,

De csináld, mert erre lettél

S ha már álltad, hát kiállod.


Vagy nem állod s megbénultan

Gunnyasztani fogsz, ha merhetsz,

Öreg bűnödön, a Multon.


Kellesz a nagy arénára

Akkor is, ha életednek

Életed lesz majd az ára.


Ha már egyszer idegenbe

Valamikor ide bujtál,

Rohanj jól kimelegedve.


A király-lyány: mese, János,

De nincs élőbb a mesénél

S mese ellen minden káros.


Bajban van a messze város,

Gyürkőzni kell a Halállal:

Gyürkőzz, János, rohanj, János.

2021. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

3-as akkor légszives arra válszolj te is, hogy ellenzed?

Mert a kérdés most nem az, hogy ki akarja vagy ki nem, hogy ellenzed-e is azt, hogy LMBTQ érzékenyítsen a nemváltásról kicsiknek.

Nos?

2021. dec. 7. 20:07
 6/76 anonim ***** válasza:
67%

Első hozzászóló leírta a lényeget. Ezt egy lufi.


Nos tegyük fel, hogy komoly dolog.

Egy lb aktivista vagy mész az óvikba,de az nem úgy van, hogy bemész csak úgy oda a gyerekekhez.


Melyik óvónéni, óvoda igazgatója bólintania rá ilyen marhaságra Magyarországon, hogy igen tartson előadást a kiskorúaknak a nemátalakító műtétről.


Érzed ennek az abszúrditását?

2021. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
75%

Te ellenzed a MANYUP pénzek pofátlan lenyúlását?


Te ellenzed az egykulcs SZJA rendszert?


Te ellenzed a korrupciót?


Te ellenzed PAKS kettőt?


Te ellenzed a rezsicsökkentés amiatt mert szerinted is lehetne házak szigetelésével és energetikai korszerűsítéssel és megújuló energiaforrásokkal többet spórolni?


Te ellenzed, hogy nincs jövő nemzedékért felelős ombudsman? Ami védené a még megnem született nemzedék jogait, tiszta levegőért, vegyszermentes földért és tiszta ívóvizért?


Hogy pl az alkotmányozásnál kihagyták a magyarokat az alkotmányozásból mikor az új alaptörvényt elfogadták? Mert pl Lengyelországban népszavazás útján hagyták jóvá... 1997-ben.


Támogatod a közvetlen elnökválasztást?


Támogatod, hogy legyen alapjövedelem vagy hosszabb munkanélküli segély a folyamatos COVID járvány miatt?


Az ingyen tesztelést támogatnád?

2021. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

6: te is terelsz :).

Hihetetlenek vagytok. NEM AZ VOLT A KÉRDÉS, HOGY KI BÓLINTANA RÁ.

A kérdére válaszolj:

TÁMOGATNÁD AZT, HOGY BEMENJEN AZ LMBTQ ÉZÉKENYÍTENI VAGY SEM??

2021. dec. 7. 20:15
 9/76 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennek be, 6-os vagyok a Melegség és Megismerés programot elvégeztem, de végül nem lettem óratartó, viszont jól ismerem a programot, Magyarországon sose terveztem óvodába menni, max középiskolásokat, egyetemistákat, és vállalati dolgozókat érzékenyítenek.. szóval a kérdésed gumicsont: Üdv. ELTE Hallgató.
2021. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ez is olyan mint a rezsi csökkentés, a kormány eldöntötte, aztán anyám csodálkozott, hogy utána még a templomban gyűjtötték az aláírásokat... minek??? ő is ezt kérdezte..
2021. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!