Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal abban érdekelt,...

A baloldal abban érdekelt, hogy minél több szegény ember legyen?

Figyelt kérdés
Hiszen csak őket célozzák a programjukkal, semmit nem kínálnak azoknak, akik jól keresnek, vagy akár már az átlagosnál jobban élnek.

2022. jan. 24. 23:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20

"mindenesetre jobb üzletember"

Ha kitömnek valakit pénzzel, attól még nem lesz jó üzletember.

Most miért nem nyer semmit pl. Simicska? A logikád szerint ő is jó üzletember, mivel előtte meg nyert.

Továbbá, ha olyan jó üzletember, akkor 2010 előtt miért vitte csődbe a cégét?


"genderszak mancika akar ingyen lakhatást hatalmas fizetéssel meg ilyenek, szóval megint lyukra futottál bolsevik"

Hát, te tényleg ostoba vagy.

Menj ki szépen az utcára és kérdezgess embereket, hogy akarnak-e ingyen lakhatást és hatalmas fizetést.

Aki retardált, az fogja azt mondani, hogy nem akar.


Mellesleg sikerült pont olyan dolgokat kiemelned, amik a rothadó nyugaton működnek. Elég Bécsig menni, ahol elég komoly bérlakás program van és hatalmasak a fizetések.

Szóval inkább te futottál lyukra, bolsevik. :)


"a dobrev anyamadár végre beletegye a kukacot, egyébként meg semmit nem tudtok felmutatni"

Tudom, hogy személyeskedésen mást nem tudsz, de azért elmondom, hogy sosem voltam dk-s, sosem szavaztam rájuk, sosem szavaztam az mszp-re sem. Szóval de, ostoba vagy.

Továbbá elmondom, hogy mérnök vagyok egy vezető multinál, így de, én elég sok mindent fel tudok mutatni.


"Olyan ostobák vagytok, hogy azt sem tudjátok, hogy mi az, hogy CNC és hogy alapvetően mennyit is keres aki ilyesmivel foglalkozik."

Ez érvelési hiba, kiemelsz egy területet és arról beszélsz.

Egyébként tudom mi az, ahogy tudom, hogy hogy dolgoznak a vízvezeték szerelők és villanyszerelők is, mivel felújításkor láttam, hoyg nálam szarabb munkát végeztek.

Villanyszerelő elvágott minden kábelt és nem értette, hogy miért nincs valami áram alatt.


Ezen a színvonalon vannak ma a szakmunkásaink.


"Szakma=szakma"

Mondjuk még mindig te vagy az egyetlen, aki nem érvelt.


"Már vagy lassan 20 éve BÁRKI is bejuthat egy egyetemre és szerezhet ott diplomát."

Akkor miért nem szereznek? Miért van egy nagyon durva lemorzsolódás még a könnyebb szakokon is (az átlag lemorzsolódás 30% feletti)?


Egyszerű, azért mert nem igaz, amit mondasz, viszont a szakmákra igaz. A szakmunkásképzők rendszerint azok a körzeti iskolák, akik begyűjtik a gyerekeket, akiket sehova nem vettek fel, ott pedig ha kell, akkor 2-essel is, de átrúgdosnak mindenkit.

Ezért van kint jelenleg nagyon sok, nagyon rossz minőségű szakmát végzett ember.


Ez nem atomfizika, elég megnézni ezen szakmák átlag fizetését. Valamiért egyik se milliós összeg, hanem pár százezer, mivel egyszerűen a többség alkalmazott és abból is a rosszabb minőségű.


"Genderszakon a tudás meg a gondolkodás amúgy is csak megzavarna."

Mondjuk a teljes magyar oktatás alkalmatlan a gondolkodás oktatására.

Erre te egy nagyon jó példa vagy, aki még egyetlen egy érvet nem tudott mondani.

2022. jan. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!