Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal abban érdekelt,...

A baloldal abban érdekelt, hogy minél több szegény ember legyen?

Figyelt kérdés
Hiszen csak őket célozzák a programjukkal, semmit nem kínálnak azoknak, akik jól keresnek, vagy akár már az átlagosnál jobban élnek.

2022. jan. 24. 23:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem!


Ahogy láttuk, ők a német, francia, stb nagy cégek profitnövelését szolgálják.

Víz, gáz, áram, kafeteria, bankolás, stb.


Hogy attól mi legatyásodunk az nem cél, csak következmény.

2022. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
A "baloldal" és a Fidesz egyaránt a külföldi multikat szolgálja, akár a magyar emberek ellenében is. Közvetlenül nem érdekeltek abban, hogy minél több szegény ember legyen, de ha a multik ezzel járnak jól, akkor nem bánják.
2022. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#10

"a baloldalnak az ostoba emberek kellenek"

Ezzel szemben minden felmérés, a világ minden demokratikus országában azt igazolja, hogy a magasabban képzett emberek általában baloldaliabbak.

Míg minél alacsonyabb valaki végzettsége, annál jobboldalibb.


Ennek mellesleg az az oka, hogy a jobboldal érzelmileg próbálja manipulálni a választóka, míg a baloldal rendszerint érvel.


"akinek már van valamilyen amire rá van írva a neve, az már nem lesz soha baloldali"

Ennek meg semmi értelme. A baloldaliságnak nem alapja az államosítás, vagy hogy érted?


#11

"Víz, gáz, áram, kafeteria, bankolás, stb.

Hogy attól mi legatyásodunk az nem cél, csak következmény."

Egyébként nem. Az elképzelés nem lett volna rossz, mivel a mostani helyzet sokkal rosszabb.

Azzal, hogy nem piaci árat fizetsz, így nincs pénz az infrastruktúra fejlesztésre.

Az elmúlt 10 évben kb. a teljes csatornahálózatot fel kellett volna újítani. Semmi nem készült el belőle.


Ezt csinálja a jobboldal, szétrohaszt dolgokat. A rezsicsökkentés kapcsán a csatornahálózatot.


Erre igenis egy megoldás a versenyszférának adni ezeket a szolgáltatásokat, mivel akkor a jobb ajánlat nyer.

Nyilván ehhez szükséges, hogy ne legyenek ostobák az emberek és tudjanak mérlegelni két ajánlat között, de a magyarok harmada funkcionális analfabéta.

2022. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Tudtommal abban a fidesz erdekelt. De azert az arstopp az jot tesz ennek a retegnek is. Igy redzukrol a szavazat be van biztositva.
2022. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Persze kérdező. Sőt, egyenesen az Apokalipszisre hajtanak... 🤦‍♂️


Ennyire kiirtotta belőletek a fidesz a józan és önálló gondolkodást?

2022. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

"Ezzel szemben minden felmérés, a világ minden demokratikus országában azt igazolja, hogy a magasabban képzett emberek általában baloldaliabbak."


értem, tehát genderszak mancika okosabb, mint az aki CNC esztergályosnak tanult és háromszor annyit keres, mint genderszak mancika


a balosok általában szociális demagógiával házalnak, ingyen ingyen ingyen

és ez CNC Lacinak nem tetszik, mert azért annyira van okos, bár nincs genderdiplomája, hogy ezt az ő fizetéséből fogják genderszak mancikának finanszírozni


tök hülyeség a tömegképzett diplomások korában a diplomára, mint az értelem alapjára hivatkozni

2022. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13# tipikus baloldali demagok duma, ezek pontosan a baloldali pártok jellemzői, mint amilyen a Fidesz és a Ballib.
2022. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Sőt, egyenesen az Apokalipszisre hajtanak..."


sose arra hajtanak, csak néha így sikerül

ez a néha az elmúlt 150 év összes baloldali csoportosulására igaz


hát a rákosi elvtárs, a népek jószínű atyuskája, bőséget akart ő a népnek, csak nem úgy sikerült

2022. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#16

"értem, tehát genderszak mancika okosabb, mint az aki CNC esztergályosnak tanult és háromszor annyit keres, mint genderszak mancika"

Szóval szerinted Mészáros okosabb, mint mondjuk egy egyetemi tanár, mert többet keres? Elég ostoba vagy.


Mellesleg - hogy segítsek, mivel láthatóan nem sikerült felfogni -, egy nyugati társadalom nem a bölcsész diplomások vannak többségben. Én pedig pont általánosságban értettem.


"a balosok általában szociális demagógiával házalnak, ingyen ingyen ingyen"

Egyrészt, nem mondják, hogy ingyen.

Másrészt, ja, ez annyira baloldali jellemző, hogy nem tudom melyik kormány alatt volt ingyenes parkolás, mint EGÉSZSÉGÜGYI védekezés. :DDD


"és ez CNC Lacinak nem tetszik"

Csak az a helyzet, hogy nem okos.

Amúgy azt is elárum, hogy a szakmát szerzettek többsége szarul keres. Ja, ha valaki jó, akkor tud jól keresni, csak a többség nem jó, mivel a szakmát rendszerint azok tanulnak, akik "csak legyen valami papírod, ha már kettessel rugdosták mindenből már általánosban is".

Én hallottam szakmunkás képzős érettségiket. Valaki Ádámot és Évát sem tudta megnevezni, amikor a teremtésről volt szó.


"tök hülyeség a tömegképzett diplomások korában a diplomára, mint az értelem alapjára hivatkozni"

Esetleg, ha tömegképezve lennének még elhinném, csak nem ez a helyzet.

De jó próbálkozás. :DD


#17

"tipikus baloldali demagok duma"

Egyrészt, nem vagyok baloldali. Jó pár tesztet kitöltöttem és én a centrumban vagyok, még liberális sem jött ki.

Másrészt, ha bármiben tévednék, akkor cáfoltál volna, helyette személyeskedsz, ami érvelési hiba.


Ja, amúgy a fidesz nem baloldali, hanem harmadik utas fasiszta párt.

Merít mind jobbról és balról csak azért, hogy hatalomban maradjon.

2022. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Szóval szerinted Mészáros okosabb, mint mondjuk egy egyetemi tanár, mert többet keres? Elég ostoba vagy."


mindenesetre jobb üzletember


"Egyrészt, nem mondják, hogy ingyen.

Másrészt, ja, ez annyira baloldali jellemző, hogy nem tudom melyik kormány alatt volt ingyenes parkolás, mint EGÉSZSÉGÜGYI védekezés. :DDD"


genderszak mancika akar ingyen lakhatást hatalmas fizetéssel meg ilyenek, szóval megint lyukra futottál bolsevik


"Csak az a helyzet, hogy nem okos.

Amúgy azt is elárum, hogy a szakmát szerzettek többsége szarul keres. Ja, ha valaki jó, akkor tud jól keresni, csak a többség nem jó, mivel a szakmát rendszerint azok tanulnak, akik "csak legyen valami papírod, ha már kettessel rugdosták mindenből már általánosban is".

Én hallottam szakmunkás képzős érettségiket. Valaki Ádámot és Évát sem tudta megnevezni, amikor a teremtésről volt szó."


Szerintem inkább te meg genderszak mancika vagytok ostobák, akiknek csak szájukat tátják az ég felé, hogy a dobrev anyamadár végre beletegye a kukacot, egyébként meg semmit nem tudtok felmutatni.

Olyan ostobák vagytok, hogy azt sem tudjátok, hogy mi az, hogy CNC és hogy alapvetően mennyit is keres aki ilyesmivel foglalkozik.

Szakma=szakma. Ennyit kell tudni gendermancikáknak. Persze megszavazni nekik a 36%os SZJA-t nem büdös, annyira azért nem csóróak.


"Esetleg, ha tömegképezve lennének még elhinném, csak nem ez a helyzet.

De jó próbálkozás. :DD"


Már vagy lassan 20 éve BÁRKI is bejuthat egy egyetemre és szerezhet ott diplomát. És nyilván nem fogják ott a középiskolás hiányosságokat pótolni. Genderszakon a tudás meg a gondolkodás amúgy is csak megzavarna.

2022. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!